AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Molim vas savjet/pomoć

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
trenutno radim na prijevodu svog životopisa na engleski pa ako mi tko može pomoći u prijevodu ovih riječi:
jezična gimnazija - da li bit bio high school???
stručni studij javne uprave ...
hvala!
gimnazija - high school (mislim da je to dovoljno)
stručni studij javne uprve - možda study of public administration
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
trenutno radim na prijevodu svog životopisa na engleski pa ako mi tko može pomoći u prijevodu ovih riječi:
jezična gimnazija - da li bit bio high school???
stručni studij javne uprave ...
hvala!
IMHO

jezična gimnazija-high school, može i grammar school, a može i gymnasium (ako baš želiš opisati-...focusing on/providing modern languages study)

stručni studij javne uprave-public administration study (attend-pohađati)
 

Tompa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Najbliže istini bi bilo languages-program high school i, kako reče Nicole study of public administration
 

huak

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
žiro račun

molim pomoć!! hitno mi treba broj žiro računa društvenog veleučilišta<1
help!! da od doma uplatim ak mi odobre naknadni upis!!!
thanks:happy:
 

Leptiric_20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
možda će se mnogima bit glupo pitanje al zanima me, mi koji smo upisali parcijalu druge, i naravno imamo sve potpise s prve, samo da provjerim znači mi ne moramo ići sad opet na predavanja po te potpise, već naravno samo za one s druge godine.
 

kabar

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da, samo trebaš potpise za predmete iz druge godine koje si upisala i u ovom semestru slušala, tj. još slušaš
 

Miky

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molim vas pomoc
ako nisam prijavila ispit postoji li mogucnost da ga naknadno prijavim,vidjela sam da neki ljudi predaju prijavnice prije samog pismenog? Da li je bolje da molim tete u referadi ili profesore? molim vas pomozite
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molim vas pomoc
ako nisam prijavila ispit postoji li mogucnost da ga naknadno prijavim,vidjela sam da neki ljudi predaju prijavnice prije samog pismenog? Da li je bolje da molim tete u referadi ili profesore? molim vas pomozite
probaj jedno i drugo:happy:
sve ti je to ljudski faktor pa se uvijek nekaj uspije
meni zdenkica nije dala da prijavim naknadno
sam se nafrnjila
doduše dopušta da recimo tjedan dn prije predaš prijavnicu
veće su šanse da ti sam profa dopusti, vijela masu puta da ljudi tako rade
ali, svakako prvo probaj u referadi jer onda ćeš sigurno bit na popisu za zapisnik, ovak će te profa vjerojatno rukom nadopisat, pa će ove u referadi rogomorit, al to ni tvoja briga
doduše, kad je pismeni+usmeni, pa na pismeni ne vidim razloga da te ne pusti
osim ak je zaguljen
sam zatreptaš:happy:
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok zanima me do kada imam pravo studirati ako sam upisala faks 2004/2005,do koje godine,puno hvala:))))
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
bok zanima me do kada imam pravo studirati ako sam upisala faks 2004/2005,do koje godine,puno hvala:))))
ako se dobro sjećam, redovni studenti
imaju pravo studirati (redovno) 6 godina,
dkl, u tvom slučaju do 2009/2010
nakon toga se prebacuju na izvanredne.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks