AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Lokalni porezi i trošarine

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i mene zanima da li je za prolaz na usmenom dovoljna skripta sa foruma? i jel mi moze tko reci da li ima puno izmjena u skripti? mislim..sto se sve izmjenilo i iz kojih zakona?
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pitanja kojih se sjecam sa ispita danas: i1.zracunat prirez za 15000 kn u zg!
2.porezna tarifa kod poreza na nasljedstvo i darove opcenito i to usporedi sa tarifom u rh!!
3. objasniti harmonizacijski sustav u eu?
4.objasniti ucinak prelijevanja kod međuproracunskih transfera!
5.razlog uvođenja zakona o trosarinama u rh?
6.nesto u vezi sa poreznom autonomijom?
7.mjesoviti sustav
8.korisnicke naknade
9.zasto se porez na nekretnine naziva zajednicki
10.nacelo korisnosti kod korisnickih naknada
11.porez na luksuzne proizvode
dalje se ne sjecam ://
 

maricaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
eiii može li mi tko reći koliko je otprilike vrimena potrebno da se pripremi ovaj ispit?hvalaaaa:)
 

Endless

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Koja je literatura i kad je kolokvij ? Da li moramo ic na predavanja da bi mogli na predrok ? Hvala !
 

shone

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Umjesto kojih tocno zakona treba uciti Zakon o trosarinama? I sta sad trebamo uciti taj zakon koji je stupio sad na snagu 22.veljace 2013.?
 

MONIKA BOR

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi jel ima tko da je bio sad na prvom roku u 6. mj. na ispitu kod cindori? molim vas da napišete pitanja. :)
 

ludmila

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel je bio ko sad na 2. rokuu?? pitanja?
Ne sjećam se pitanja, neki dečko je odgovarao, pitala ga je 7-8 pitanja i nije bilo teško. Ako si kod Cindori potrebne su samo njezine prezentacije i pročitaj si zakon. S tim da nam je rekla da će nas pitati po staroj literaturi i zakonu.
 

mala52

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel za ovaj test dovoljno naučit samo prezentaciju prof. Cindori?
I da li treba znati te neke zadatke?
 

patricija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, sprema možda netko ovaj predmet? Ima tko pitanja koja prof. Cindori voli postavljati? Hvala!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks