AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Lista predmeta I. godine po težini i složenosti

fakin

Super Moderator
od najlakšeg prema najtežem:

engleski
ustav
informatika
uvod u državu i pravo
politologija
sociologija
financiranje
nauka 1
nauka 2
 

kate1905

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
1. informatika, uvod u državu i pravo, sociologija, financiranje javne uprave i ustavno (svi su jednako lagani)
2. engleski
3. politologija
4. nauka o javnoj upravi
 

karla1818

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li izvanredni studenti prve godine Javne uprave imaju i usmene i pismene ispite ili samo jedno, i imaju li kolokvije? :)
 

marta12345

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
On najlakseg prema najtezem:
Engleski
Politologija
Informatika
Sociologija
Financiranje
Ustav RH
Nauka
Uvod u državu i pravo
 

Rabbit Roe

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Od najtežeg prema najlakšem;
Financije, ispit kojim svima preporučam da riješe preko kolokvija jer je to najbezbolnije :)
Nauka I mi je bila katastrofa, ali kada sam se uhodala u taj princip učenja i nauku II sam riješila iz prve.
uvod u državu i pravo, ustav, sociologija, informatika, politologija i engleski naravno :)
 

bm99

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nije tema, ali ne znam gdje bih pitala....

da li sam ja nesto propustila ili nije bilo jos nikakvih sistematskih/zdravstvenih pregleda za nas studij ove godine? ono što nam navodno treba za upis u visu godinu...
 

fakin

Super Moderator
pa i je za brucoše, cura je pitala legitimno pitanje jer ove godine do sad uopće nisu objavili ikakvu obavijest za brucoše za sistematski pregled
 

AnaNa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej ljudi pitanje a sta je s onom pričom da sada neovisno o broju bodova mozeš upisati parcijalu .npr imam 25 bodova s prve i mogu 35 bodova upisati s druge?
 

Ana Bajan

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imam pitanje,ja sam izvanredni student upisala sam prvu godinu i zanima me kad nama pocinju predavanja ove godine jer neki govore da su sad u10 mjesecu, a drugi da su tek iduce godine u 1-2 mjesecu i da mi nemamo pravo ic do tad na vecinu predavanja sa redovnim studentima
Bila bi zahvalna kada bi mi netko mogao pomoci s ovom dilemom jer na stranici faksa jos uvijek nema nista napisano ni za pocetak faksa niti kad se treba doc po index ;)
 

Anna5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Imam pitanje,ja sam izvanredni student upisala sam prvu godinu i zanima me kad nama pocinju predavanja ove godine jer neki govore da su sad u10 mjesecu, a drugi da su tek iduce godine u 1-2 mjesecu i da mi nemamo pravo ic do tad na vecinu predavanja sa redovnim studentima
Bila bi zahvalna kada bi mi netko mogao pomoci s ovom dilemom jer na stranici faksa jos uvijek nema nista napisano ni za pocetak faksa niti kad se treba doc po index ;)
Na poveznici možeš vidjeti obavijest glede podizanja indeksa,a predavanja ti počinju u 10.mj,objavit će kroz koji dan ili tjedan točan datum :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks