AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Lista predmeta I. godine po težini i složenosti

Ana Bajan

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala ti :) pitam jer mi frend ide izvanredno na javnu upravu i rekao mi je da su mu predavanja pocela tek u 1 mjesecu

E a di si ti nasla tu obavijest jer ja svaki dan gledam stranicu pravnog fakulteta i ne pise mi to :/
 

Anna5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
E a di si ti nasla tu obavijest jer ja svaki dan gledam stranicu pravnog fakulteta i ne pise mi to :/[/QUOTE]

Na stranicama fakulteta pod rubrikama na lijevoj strani klikni Studijski centar za javnu upravu i javne financije,a kad ti se to otvori, isto ti je izbornik na lijevoj strani i klikneš na obavijesti studentske referade :)
 

nijo

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Imam li se razloga bojati ovog studija s obzirom da sam brucoš i da nemam neku radnu naviku (maturu sam napisao solidno sa 2-3 dana učenja+ pripreme u školi iz svakog predmeta jednom tjedno)........I gdje mogu vidjeti kada mi počinju predavanja (redovni sam student)?Prekopao sam cijeli web Pravnog ali nigdje ništa ne piše......Znam da su hrpi vas moja pitanja smiješna ali eto.....
 

Ana Bajan

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi moze pomoc,upisala sam prvu godinu sto tocno trebam napravit u informatickok dvorani za ispis potvrde o studomatu?? I zna li netko kada pocinje faklutet za izvanredne studente,hvala ;)
 

looka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Od najlakseg prema najtezem:

engleski
informatika
financiranje
ustavno
uvod u drzavu i pravo
politologija
sociologija
nauka
 

anacbanana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok
jel mi može netko pomoći ako zna možda? naime ja sam se upisala prvu godinu 2009. i od tada do 2013.sam dala 5 ispita. Te od tada nisam upisilvala godine jel netko zna jel ja upisati novu godinu u 10.mjesecu. Kad sam bila zadnji put u referadi oko 2014. rekli su da mogu pa me zanima da li netko zna jel se šta mijenjalo
Hvala
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
od najlakseg prema najtezem:
engleski
informatika
ustavno
sociologija
politologija
nauka
dip
financiranje
Očito sam predugo na faksu. kad je Nauka pala na 3rd place po težini?!?! WTF?! :D Treba odma-sada-odma vratit onaj "Pusićev zakonik" od knjige i vratiti svemir u normalu. :) A, samo kad se sjetim koliko desetina bivših kolega znam što su radi Nauke ili pukli na živce ili digli ruke od faksa, dođe mi svijeću da im zapalim u spomen. :)
 

daisy1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Očito sam predugo na faksu. kad je Nauka pala na 3rd place po težini?!?! WTF?! :D Treba odma-sada-odma vratit onaj "Pusićev zakonik" od knjige i vratiti svemir u normalu. :) A, samo kad se sjetim koliko desetina bivših kolega znam što su radi Nauke ili pukli na živce ili digli ruke od faksa, dođe mi svijeću da im zapalim u spomen. :)
Ja nemam problema s tom katedrom, treba sve naucit, al s obzirom na kolicinu literature mislim da to nije toliki problem.
Meni je puno teze bilo financiranje naucit, jer mi ni najmanje nije bilo zanimljivo a gradiva je stvaro bilo dosta.
 

looka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Od najlakšeg prema najtežem:
engleski
informatika
ustavno
financiranje
dip
politologija
sociologija
nauka
 

dodigkris

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
1. engleski
2. informatika
3. nauka o upravi
4. politologija
5. ustavno pravo
6. drzava i pravo
7. sociologija
8. financiranje
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
3. nauka o upravi
Isuse-moj-Kriste, pa što se dogodilo s tim predmetom? :)
Trebao sam faks upisati deset godina kasnije.
Znam ljude koji su pišali krv i odustajali od faksa zbog tog predmeta, a sad je u grupi s informatikom i engleskim. :)
 

DinoStosic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav kolege i kolegice.
Ostalo mi je 4 ispita za jesen - DIP, SOC, NJU2 i FIN - 2. i 3. kolokvij haha
Postoji li šansa da upišem čistu 2.? Jer iskreno ne ide mi baš učenje :/
Trenutno učim SOC i planiram u nedjelju ju završiti :(
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks