AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Koronavirus i potres - *Zimski semestar UŽIVO*

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Merlin testovi - kako će prof znati jel mi prepisujemo kad čemo pisati test preko merlina, zna netko odgovor
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ako netko stručan zna objasniti merlin, neka nam objasni ,
Hvala
U kojem smislu zna objasniti? Udjes u merlin, predmet koji te zanima, vidis koji su ti zadaci za predavanje, eventualno ako profesor otvori forum ili chat za to predavanje/ temu, udjes u isti. Da bi ti se racunao "dolazak" na predavanje, za vecinu predmeta moras biti ulogiran u sustav od pocetka do kraja predavanja.
*predavanja se odrzavaju u ono vrijeme u kojem su inace i bila
 

ivana123456

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Gdje je i kome to rekao?
Nadamo se da će do prvih ispitnih rokova doći do smirivanja krize izazvane korona virusom te da ćemo naći prostor u kojem će se ispit odvijati. Zbog toga je važno da kontinuirano učite i radite kako bismo ispitne rokove dočekali spremni.
To je napisao na merlinu
 

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nisam vidio tu obavijest. Može li copy-paste ovdje?

Iako je nisam vidio, prilično sam uvjeren da se Koprić, kad je govorio, odnosno pisao o pronalasku prostora za održavanje ispita, prvenstveno referirao na nemogućnost korištenja aktualnih prostora odnosno zgrada fakulteta uništenih u potresu. Niti jedan faks nema još nikakav plan za ispite, a pogotovo ne za usmene u jeku pandemije korone kojoj još nismo stigli ni do uzlazne putanje, a kamoli njenog vrhunca u broju zaraženih.
 

uniball

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
O čemu Koprić? Pa, prvi rokovi su sad u travnju. Ne? Gleda li vijesti? Zar misli da će se situacija smiriti? Čak i da krene padati broj zaraženih tko će biti lud izlaziti među toliku grupu ljudi i motati se po faksu? Lik širi paniku.
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kome se da može ovdje pratiti kako se u komentarima naši profesori s fakulteta prepucavaju oko tumačenja Ustava:
kliknite na ovu plavu ikonicu facebook, ne na članak
:D

rasprava je vrh, pogotovo kad se staničić javi pa kad horvat vuković ne zna razliku između upitnika i uskličnika :D
a baš tako prepucavaju se...nisu opterećeni kako će na posao na kojem se moraju pojaviti jer su eto dio represivnog aparata.
 

fakin

Super Moderator
Ali vrh mi je kako horvat vukovic kaze da nije ona bezveze doktorirala na temu ustava da bi ustav mogao tumaciti svaki laik.
A ustavi se upravo pisu da bi ih mogao tumaciti svaki laik. Dovoljno je biti pismen, ne treba ti doktorat da mozes tumaciti ustav.
 

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ali vrh mi je kako horvat vukovic kaze da nije ona bezveze doktorirala na temu ustava da bi ustav mogao tumaciti svaki laik.
A ustavi se upravo pisu da bi ih mogao tumaciti svaki laik. Dovoljno je biti pismen, ne treba ti doktorat da mozes tumaciti ustav.
Vidio. :D :D Urnebesna je.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks