AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Koronavirus i potres - *Zimski semestar UŽIVO*

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Budi uvjerena da nam naša draga uprava neće omogučiti nikakav dodatni rok u smislu dekanskog jer je ispitni rok u travnju izvanredni i to je povlastica, a ne redovni ispitni rok. 99% sam uvjeren da nećemo dobiti nadoknadu tog roka.

btw:
SVE škole, vrtići i visoka učilišta u Hrvatskoj bit će zatvoreni najmanje do 19. travnja, odnosno najmanje 30 dana.


Znači nema sigurno roka u travnju.
a gledaj nešto će morati smisliti...
 
Posljednje uređivanje:

mario1975

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
al evo i dalje nema nikakve obavijesti oko ikakve online nastave preko merlina kod mene...
Ulogiraš se, izabere kolegije koje pratiš (ili moraš pratiti) i onda vidiš sve. Tad će ti i obavijesti stizati
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Da, samo stave materijale, zadatke za ponavljanje i sl. Najavili su mogućnost online ispita, kako ne znam, ali bit će zanimljivo
Bit će zabavno. Vjerojatno neki vremensku limit za odgovor. Online ispiti su neminovni. Ovome neće biti kraja do jeseni.
 

fakin

Super Moderator
Glavna zgrada Pravnog fakulteta u Zagrebu toliko je oštećena u potresu da se u nju više neće moći ulaziti. :(:(:(:(
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Glavna zgrada Pravnog fakulteta u Zagrebu toliko je oštećena u potresu da se u nju više neće moći ulaziti. :(:(:(:(
Ni ostale zgrade nisu bolje prosle..ovo ce biti zanimljiva akadem. godina :/
 

fakin

Super Moderator
Prije jedno mjesec dana Koprić je malo odlutao od teme i rekao da se recimo sada dogodi potres usred predavanja da budemo sigurni da ćemo svi u ovoj dvorani poginuti jer će se urušiti cijela zgrada u Gundulićevoj. Ta zgrada je stvarno očajna i pravo je čudo se danas nije cijela srušila.
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Mene zanima da li ce nam mozda omoguciti izvodenje predavanja (ako ce ih uopce i bit vise) i ispita na nekoj drugoj lokaciji?
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Prije jedno mjesec dana Koprić je malo odlutao od teme i rekao da se recimo sada dogodi potres usred predavanja da budemo sigurni da ćemo svi u ovoj dvorani poginuti jer će se urušiti cijela zgrada u Gundulićevoj. Ta zgrada je stvarno očajna i pravo je čudo se danas nije cijela srušila.
Mene zanima da li ce nam mozda omoguciti izvodenje predavanja (ako ce ih uopce i bit vise) i ispita na nekoj drugoj lokaciji?
pa to bi bilo ok
 

fakin

Super Moderator
Da, samo što kod nas u praksi opet neće biti online nastave. Evo ja i dalje nemam nijedan predmet na kojem je online nastava, na jednom je samo prof stavio prezentacije na merlin i to je to, na drugim predmetima aposlutno ništa nisu ni stavili, a kamoli da je riječ o nekoj nastavi.
I naravno od profesora nitko se ne javlja, ne govori ni kako ni što.
Što ćemo s ispitnim rokom sad u travnju nitko ne govori.
 

Monika02

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da, samo što kod nas u praksi opet neće biti online nastave. Evo ja i dalje nemam nijedan predmet na kojem je online nastava, na jednom je samo prof stavio prezentacije na merlin i to je to, na drugim predmetima aposlutno ništa nisu ni stavili, a kamoli da je riječ o nekoj nastavi.
I naravno od profesora nitko se ne javlja, ne govori ni kako ni što.
Što ćemo s ispitnim rokom sad u travnju nitko ne govori.
Sumnjam da se na ovom sranju od Merlina i može uopće kvalitetno online predavanje izvesti. Osuđeni smo na hrpu prezentacija i tekstova ovaj semestar
 

mape5

Super Moderator
Ne samo da nas je sve skupa snašla pandemija COVID-19, već nas svako malo tresu potresi. Da nam bude ljepše ukoliko opet dođe do snažnijeg potresa eto pada i snijeg, da ne upotrijebim onu narodnu..evo opet pada ono bijelo g.... :)

Nego nadam se da ste svi vidjeli poruku dekana Pravnog fakulteta, zaprimili smo je putem studentskog emaila.

dragi forumaši, nadam se da ste svi dobro, da nemate velike materijalne, a i one psihofizičke štete nakon potresa.
Čuvajte se virusa, nosite maske i rukavice, budite odgovorni!
 

mape5

Super Moderator
Prije jedno mjesec dana Koprić je malo odlutao od teme i rekao da se recimo sada dogodi potres usred predavanja da budemo sigurni da ćemo svi u ovoj dvorani poginuti jer će se urušiti cijela zgrada u Gundulićevoj. Ta zgrada je stvarno očajna i pravo je čudo se danas nije cijela srušila.
znaš kaj, ja mislim da Koprić ima dara za predviđanja, meni je reko da kaj se žurim sa diplomiranjem, rujan je također dobar mjesec za diplomiranje, a tek 2021 godina kako lijepo izgleda...jezuš...još nisam imala obranu i ne znam kad ću :(
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
znaš kaj, ja mislim da Koprić ima dara za predviđanja, meni je reko da kaj se žurim sa diplomiranjem, rujan je također dobar mjesec za diplomiranje, a tek 2021 godina kako lijepo izgleda...jezuš...još nisam imala obranu i ne znam kad ću :(
ma on je tako pun inspiracije....ne vidim ga sad na tv-u, a prije sam ga znala viđati u raznim emisijama.:confused:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks