AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Komparativni politički sustavi

ana1809

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A kako je bilo u vašoj grupi?
Ista stvar troje u grupi, jedna cura je falila, ali se nije uključila. Pitanja također predsjednički, parlamentarni i polupredsjednički sustav, a za profesora same pohvale!
 

Merienn79

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
A i ja čekam, iz drugih predmeta je već došlo onima koji imaju u utorak ili srijedu. Ne znam koliko prije jave, nadam se da neće ono večer prije javiti za ujutro
 

nicole25

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A i ja čekam, iz drugih predmeta je već došlo onima koji imaju u utorak ili srijedu. Ne znam koliko prije jave, nadam se da neće ono večer prije javiti za ujutro
I ja se nadam, nije bas fer da jave vecer prije. Na proslom roku su javili u nedjelju za srijedu pa se nadam da ce i sad tako.
 

josipajj

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ne mogu vjerovat... i jos ako posalju poziv danas za sutra stvarno bude vrh bezobzirnosti
Ma sumnjam, prije da će biti u cetvrtak ili petak ako će poštivati pravilo od 2 dana prije objave. Ali nikad ne znas s njima :/
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks