AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Komparativni politički sustavi

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ajme pa kako sad to? Pa oni to mjenjaju kako ko stigne. Prvo stara literatura, pa onda nova koje nitko nema, pa na forumu prof ana horvat piše da samo ta 4 poglavlja i ne trebaju smerdelovi članci pa sad opet trebaju, pa kome vjerovati?
A u kojem obliku će se održavati ispit?
 

petragalosi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ajme pa kako sad to? Pa oni to mjenjaju kako ko stigne. Prvo stara literatura, pa onda nova koje nitko nema, pa na forumu prof ana horvat piše da samo ta 4 poglavlja i ne trebaju smerdelovi članci pa sad opet trebaju, pa kome vjerovati?
A u kojem obliku će se održavati ispit?
Horvat nije ništa rekla za 4 mjesec kad sam ju pitala.
Kostadinov je rekla da je 4 mjesec po staroj literaturi.
Iako ni ne znam kak bi došla do literature nove.
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da razumijem, ali ja sad pitala Horvat i kaže da to nije tako. Da je ona literatura koja je na merlinu znači nova. I baš sam je pitala za 4.mj. A nema nigdje neke službene obavijesti?
 

fakin

Super Moderator
pričekajte idući tjedan...još ne zna nitko kakvi će biti ispiti u travnju i hoće li ih uopće biti na razini cijelog fakulteta
 

hypnogirl

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ajme pa kako sad to? Pa oni to mjenjaju kako ko stigne. Prvo stara literatura, pa onda nova koje nitko nema, pa na forumu prof ana horvat piše da samo ta 4 poglavlja i ne trebaju smerdelovi članci pa sad opet trebaju, pa kome vjerovati?
A u kojem obliku će se održavati ispit?
Nadam se da će biti ona literatura kao i dosad. Imate li možda u digitalnom obliku knjigu od Smerdela? :)
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nadam se da će biti ona literatura kao i dosad. Imate li možda u digitalnom obliku knjigu od Smerdela? :)
Nemam ništa u digitalnom obliku. Vidjet ćemo, nadamo se obavijesti kroz koji dan,pa ćemo vidjeti jel bude roka
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ima li ko kakvih saznanja o polaganju ovog ispita u ponedjeljak? U koliko sati bude? Nisam našla nigdje obavijest.
 

hypnogirl

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li se gdje u knjizi spominje definicija političke zajednice? Ne nalazim u skripti
Prelistala sam knjigu i jedino kod FEDERATIVNOG NAČELA se spominje da je '' ono pravilo koje omogućava udruživanje političkih zajednica u šire zajednice kroz organizacijske oblike u kojima pol. zajednice mogu ostvarivati zajedničke interese uz očuvanje samostalnosti i cjelovitosti.''
nisam je našla baš kao definiciju... možda da nije u nekom članku?
Ja ne znam uopće na što da se baziram za sutra..možda na ono najosnovnije.
 

kristina86

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prelistala sam knjigu i jedino kod FEDERATIVNOG NAČELA se spominje da je '' ono pravilo koje omogućava udruživanje političkih zajednica u šire zajednice kroz organizacijske oblike u kojima pol. zajednice mogu ostvarivati zajedničke interese uz očuvanje samostalnosti i cjelovitosti.''
nisam je našla baš kao definiciju... možda da nije u nekom članku?
Ja ne znam uopće na što da se baziram za sutra..možda na ono najosnovnije.
Vidim da se na forumu to pitanje javlja kao ispitno. Hvala ti...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks