AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Komparativni politički sustavi

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Seminarist sam, doduše izvanredni...
Tko zna u koju skupinu pripadam ja...
Gardašević se ne javlja na mail, barem meni...
Navodno je ispit pismeni i usmeni, makar je rekao drugačije nama izvanrednima...
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav, ispričavam se jer znam da ovo nije mjesto za moje pitanje, ali zanima me da li izvanredni studenti seminare moraju izlagati ili samo poslati profesoru, i da je specijalistički puno teži od prethodne 3 godine, unaprijed hvala
 

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Seminarist sam, doduše izvanredni...
Tko zna u koju skupinu pripadam ja...
Gardašević se ne javlja na mail, barem meni...
Navodno je ispit pismeni i usmeni, makar je rekao drugačije nama izvanrednima...
Ti sigurno ne spadas u ove koji polazu kolokvij jer je to za seminariste redovne kod prof jelusica, samo on drzi kolokvije jer je to njegov uvjet za seminar, za sve ostale ispit je pismeni i usmeni
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ti sigurno ne spadas u ove koji polazu kolokvij jer je to za seminariste redovne kod prof jelusica, samo on drzi kolokvije jer je to njegov uvjet za seminar, za sve ostale ispit je pismeni i usmeni
Onda nisu niti trebali obavijest stavljati na WEB stranicu... To je Vama redovnim seminaristima profesor mogao reći na predavanjima... ovako ispada da svi studenti specijalističkog studija imaju pravo izaći na kolokvij... :confused:
 

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Onda nisu niti trebali obavijest stavljati na WEB stranicu... To je Vama redovnim seminaristima profesor mogao reći na predavanjima... ovako ispada da svi studenti specijalističkog studija imaju pravo izaći na kolokvij... :confused:
Problem je taj da smo mi taj kolokvij trebali pisati sad u petak, 18. To smo dogovorili s profesorom, medutim nismo imali predavanja prosli tjedan zbog ispita, a ovaj tjedan smo saznali da je petak neradni dan pa je profesor na taj nacin isao obavijestiti sve da se kolokvij odgada, poruka je ocito krivo formulirana, ali ne znam zasto bi izvanredni uopce mislili da imaju kolokvij ako ne idu na redovna predavanja, a profesor na izvanrednim predavanjima im nije spominjao kolokvij, mozda su i tete u referadi krivo preformulirale poruku ako su ju one pisale
 

Balerina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dragi moji kolege izvanredni, ima li tko informaciju, kada mi točno moramo predati seminarski rad? Slala sam nekoliko mailova, ali na ni jedan nisam dobila odgovor.
 

sanja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moramo poslati mailom do kraja 4. mjeseca. Tako je rečeno na zadnjem seminarskom izlaganju. Ja sam poslala ovaj tjedan i isto nisam dobila nikakav odgovor. Gardašević je možda na GO.
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolega mu je jučer nosio na konzultacije, zakasnio je pola sata i vratio mu seminarsku radnju jer nema fusnota ili nešto tako slično.
Slao sam mu mail vezano za dopunsku literaturu za radnju prije 3 tjedna, odgovor ne zaprimih do ovog trenutka.
Na seminaru za nas izvanredne studente je jedno 20 puta ponovio ako bilo što trebamo da ga uvijek možemo naći u njegovom kabinetu do kasno navečer!!!
Ništa ne razumijem...
 

Balerina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bila sam na oba izlaganja, ali mi je očito promakla informacija da moramo poslati mailom. Čula sam samo da je rok za pisanje do kraja travnja. Bilo kako bilo, onda ću i ja poslati mailom.
Kolega, ja sam također slala mailove za dopunsku literaturu i još nisam dobila nikakve odogovore. Odlučila sam napisati rad iz onog što imam, i problem je što će mi vjerojatno biti prekratak. Također ću mu na zadnju stranicu seminara zaljepiti sve poslane mailove na koje nisam dobila odgovor :) da ipak vidi da sam se trudila :)
 

sanja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam shvatila da prvo pošaljemo mailom kako bi nam ukazao na eventualne nedostatke, pa kada da zeleno svijetlo na rad, da mu donesemo konacnu verziju. Ali, svakako bi mogli na konzultacije u srijedu, pa nam se možda i posreći i primi ga. Vidim da konze traju od 15 i 30, a do kada?
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kaže kolega da su navodno pomaknute na 16.30 h, pojavio se u 17 h!
Provjerit ću pa javim!
 

Balerina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolegice, ne vidim koristi od slanja mail-om, da mu odnesemo slijedeću srijedu?
Ja sam za. Samo me brine to što kod njega nema reda. Nikad ne znaš kada će doći. A imam i kolokvij u 17h, tako da ga neću moći čekati vječno. Ako rad uspijem završiti ranije, poslat ću mu i mailom. Možda ipak nešto odgovori.
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Tijekom travnja i svibnja konzultacije su mu u 16.30h, tako kažu kolege koje su bile kod njega prekjučer. Što se tiče mail-a, vidim da nikom ne odgovara.
U srijedu mu idem predati radnju, ako ne dođe dobit će preporučeno poštom.
Opet ponavljam, nama izvanrednima je na seminaru jedno 20-tak puta ponovio da ga uvijek možemo naći u kabinetu do kasno popodne i navečer ako bilo što trebamo, sad neće odgovoriti na mail, gdje je kvaka ne znam...
 

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja s danasnjeg kolokvija koja mozda mogu pomoci u spremanju ovog ispita: funkcija ustava u demokratskom sustavu, konstitucionalizam, razmjerni i vecinski izborni sustav, parlamentarni sustav, referendum, razlika konfederacije, federacije i eu, zastupnicki imunitet
 

ana2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolegica mi je upravo javila da je razgovarala telefonski s prof. Gardaševićem. Rekao je da nije potrebno nositi radove, dovoljne je poslati na mail, a on će ih pogledati kad sve skupi jer je u gužvi.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks