AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Komparativna javna uprava

katarina.g

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel itko išao na ovaj prvi rok 7.6? Jesu li ispiti i dalje online i tko je ispitivao ovaj rok ako netko zna

Hvala
 

Gita22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja danas: decentralizacija u Francuskoj, javne službe u Britaniji, agencije u VB, službeničkih sustav Francuske, karijerni službeničkih sustav, napredovanje službenika u Francuskoj, Njemačka lokalna samouprava.
 

bihter

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jučer kod Marčetić pitanja: Studija slučaja, VB menadžerske reforme, Citizens Charter, lokalna samouprava u Francuskoj, mislim da je bilo još jedno pitanje ali ne mogu se sjetiti. Profesorica želi pomoći ako zapneš, ali opet mora se znati. Sa ispitivanjem krene od početka knjige pa sve do zemalja na kraju, detaljno i iscrpno ispitivanje.
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
nije tema al možete mi odgovoriti koji je predmet najteži na godini i koliko treba vremenski da se nauči..plizzz
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
nije tema al možete mi odgovoriti koji je predmet najteži na godini i koliko treba vremenski da se nauči..plizzz
to ti je sve individualno, ovisi sta ti vise lezi. Po meni jedni od tezih su komparativna i javni men prvenstveno zbog njihove opsežnosti
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Izvanredni studenti - da li sutra ima predavanja? Referada je objavila raspored po kojem je prvo predavanje sutra, a profesorica je stavila da je prvo predavanje 19.10.
 

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kaki izgleda izlaganje z ovog predmeta?
Mi smo prosle godine radili prezentaciju, kolegica i ja smo zajedno radile SAD, vrtis tu prezentaciju i pricas tj.citas sto pise na njoj :) to je bilo online, ali pretpostavljam da je uzivo vise manje isto
 

ibeli

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Izvanredni studenti - da li sutra ima predavanja? Referada je objavila raspored po kojem je prvo predavanje sutra, a profesorica je stavila da je prvo predavanje 19.10.
[/QUOT
Danas onda ne ideš na predavanje?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks