AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Komparativna javna uprava

Gita21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ima li netko tko je izvanredni, a ima seminar?
Poslala sam mail prof. Lopižić u vezi tih predavanja i rekla je da predavanja počinju zajedno sa redovnima od 23.10. u 10,30, a da su izvanredni obvezni biti na tom prvom predavanju i zadnjem 04.12. Ne znam kak ću to izvesti budući da radim
Ja imam seminar i isto sam izvanredni. Nadala sam se da će predavanja za izvanredne biti poslijepodne kako je objavljeno na stranici. Nisam znala da ćemo imati prijepodne.
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ima li netko tko je izvanredni, a ima seminar?
Poslala sam mail prof. Lopižić u vezi tih predavanja i rekla je da predavanja počinju zajedno sa redovnima od 23.10. u 10,30, a da su izvanredni obvezni biti na tom prvom predavanju i zadnjem 04.12. Ne znam kak ću to izvesti budući da radim
jel ti je rekla to za na faksu ili online da ce bit?
 

Ivyca

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel ti je rekla to za na faksu ili online da ce bit?
Pitala sam dal ce bit online i nije nista rekla.
Kakva korist onda sto sam izvanredni kad moram uzimat godisnji za predavanja, ne kuzim.
I rekla je da oni termini za predavanja objavljeni na stranici faksa, 08. i 09.12. za izvanredne, ne vrijede.
 

jelka21

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav kolege, zna li itko hoće li se održati predavanje za izvanredne studente danas u 16.30h? Nema još obavijesti...
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege, ima li jos vas kojima su nakon predanog kolokvija odmah prikazani i rezultati? Dakle, cim sam predala oni su bili tu, imala sam uvid u tocne, netocne odgovore i kad sam izasla pise mi da pregled vise nije dopusten.. :/
 

Ivyca

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, imali jos vas kojima su nakon predanog kolokvija odmah prikazani i rezultati? Dakle, cim sam predala oni su bili tu, imala sam uvid u tocne, netocne odgovore i kad sam izasla pise mi da pregled vise nije dopusten.. :/
Da. Tako i meni
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege, ima li jos vas kojima su nakon predanog kolokvija odmah prikazani i rezultati? Dakle, cim sam predala oni su bili tu, imala sam uvid u tocne, netocne odgovore i kad sam izasla pise mi da pregled vise nije dopusten.. :/
Da, i meni
 

jelka21

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Danas nema predavanja? Tj, cijeli tjedan nema predavanja jer su ispitini rokovi ili sam nesto krivo shvatila? :rolleyes:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks