AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Komparativna javna uprava

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
To izlaganje me malo buni, ako može pomoć. Znaći prvo predavanje je 20.11.2020 i na tom predavanju moram znati ono što je u tematskoj cjelini ili što točno. Hvala
kolko sam ja shvatila treba se na mail javit da zelis izlagat i onda ce oni na prvom predavanju podjelit teme, a od 2. predavanja krecu ta izlaganja ovisno koju cjelinu dobijes
 

ttomas

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Milsim da će sve reći na predavanjima jer piše podjela zadataka pa ćemo vidjeti:)
Ne piše nista u onom planu nastave za to javljanje na mail prije početka prvog predavanja, tako da će vjerojatno sve objasniti na prvom predavanju
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ne piše nista u onom planu nastave za to javljanje na mail prije početka prvog predavanja, tako da će vjerojatno sve objasniti na prvom predavanju
"Mole se svi studenti da se prije prvog predavanja iz Komparativne javne uprave jave dr.sc. Lopižić ([email protected]) ukoliko žele imati izlaganje na predavanjima, a što je uvjet ostvarivanja prava izlaska na kolokvij. Teme izlaganja podijelit će se na prvom predavanju." eto onda sam krivo shvatila..
 

ttomas

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
"Mole se svi studenti da se prije prvog predavanja iz Komparativne javne uprave jave dr.sc. Lopižić ([email protected]) ukoliko žele imati izlaganje na predavanjima, a što je uvjet ostvarivanja prava izlaska na kolokvij. Teme izlaganja podijelit će se na prvom predavanju." eto onda sam krivo shvatila..
Sorry, sorry, nisam vidjela drugi dio plana
U pravu si
 

JOIN-t

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja imam predmet temeljni komp.sustavi upravni smjer, možda je kod mene drugačije, jer ja to nemam nigdje, zadnje piše da se javimo Romei, ukoliko smo spriječeni prisustovat na nastavi.
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja imam predmet temeljni komp.sustavi upravni smjer, možda je kod mene drugačije, jer ja to nemam nigdje, zadnje piše da se javimo Romei, ukoliko smo spriječeni prisustovat na nastavi.
ovo je drugi predmet
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
To izlaganje me malo buni, ako može pomoć. Znaći prvo predavanje je 20.11.2020 i na tom predavanju moram znati ono što je u tematskoj cjelini ili što točno. Hvala
Na prvom predavanju cemo dobiti uputstva za dalje i vjerojatno ce nam tada podijeliti teme za izlaganje.
Vjerojatno bi bilo okej da malo procitamo o tematskoj cjelini za prvo predavanje
 

Ivyca

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ima li netko tko je izvanredni, a ima seminar?
Poslala sam mail prof. Lopižić u vezi tih predavanja i rekla je da predavanja počinju zajedno sa redovnima od 23.10. u 10,30, a da su izvanredni obvezni biti na tom prvom predavanju i zadnjem 04.12. Ne znam kak ću to izvesti budući da radim
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks