AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Komparativna javna uprava

ibeli

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam u biti išla na kolokvij pa sam odgovarala manji dio gradiva i skripta iz skriptarnice mi je bila dovoljna.
može samo informacija koja skripta iz skriptarnice, mislim da su dvije
 

nina.312

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozz, može mi netko tko je bio jučer na predavanju reci što je rekla za kolokvije, jesu li predavanja obvezna i je li podjelila teme za prezenatcije?
 

Niksss19

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozz, može mi netko tko je bio jučer na predavanju reci što je rekla za kolokvije, jesu li predavanja obvezna i je li podjelila teme za prezenatcije?
sve info za kolokvij su u infopaketu na stranici, dolasci nisu obvezni, a teme nije podjelila niti ista konkretnije rekla o tome.
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nama za izvanredne su rekli kako nisu obavezna predavanja, a prezentaciju ćemo morati napraviti tek kada i ako položimo prvi kolokvij.
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kolege, idete na kolokvij danas? Ja ne znam na što treba obratiti više pažnje, a što nije bitno. Iskreno ništa mi nije jasno.
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Izvanredni sam student i položila sam kolokvij, nama izvanrednima nisu ništa rekli za izlaganja, pa ako je netko voljan podijeliti informacije vezano za to?
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pitanja sa današnjeg kolokvija:
Koje od navedenih karakteristika karektiziraju britanski i njemački sustav lokalne samouprave:
1.monotipska org lokalne samouprave
2.segmentirani sustav ls
3.opća klauzula
4.odgovornost lokalnih jedinica za pružanje širokog kruga javnih službi građanima

specifičnosti shvaćanja i pravne regulacije lokalnih javnih službi u Njemačkoj u odnosu na Francusku i veliku britaniju

Njemačke javne službe karakteriziraju sljedeće karakteristike

U njemačkoj i francuskoj odnos građana i uprave karakteriziraju

Koji se naziv veže za agencijski tip upravnih organizacija u UK osnovanih za vlade M.Tharcher

Francuski sustav državne uprave karakteriziraju...
 

MikiG

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
zna li netko informaciju kako se izgledati kolokvij, kojeg tipa će biti pitanja i ostalo oko kolokvija i pitanja i ove godine ..... hvala!
 

MoniA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav,
Je li danas na predavanju bilo potpisivanja?
Pitam zbog izostanaka, a mogućnosti izlaska na kolokvij.
 

MoniA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zna li netko informaciju kako se izgledati kolokvij, kojeg tipa će biti pitanja i ostalo oko kolokvija i pitanja i ove godine ..... hvala!
Kolokvij ima 18 pitanja na zaokruživanje, eventualno točno/netočno. 10 treba za prolaz. Prošle godine sam bila na prvom kolokviju i stvarno je bilo ok, imala sam 16/18, međutim nisam izašla na drugi kolokvij jer sam taman rodila. I tako sad opet polažem komparativnu jer sam ju prenijela u drugu godinu.
 

MoniA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dragi kolege koji ćete tek polagati komparativnu javnu upravu - poklanjam svu literaturu za ispit. Nastavne materijale (knjiga), skripta i mala skripta u obliku tablice za ponavljanje. Javite se kome treba :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks