AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javno-privatno partnerstvo

tonka13

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
za manje od 3 dana je kolokvij, a i dalje se ne zna koncept kolokvija...
Prof Bogovac je napisala na Merlinu da će biti pitanja na zaokruživanje, ali je malo zbunjujuće što je napisala da će kolokvij biti vidljiv na predmetu JPP-seminar. Nemamo svi seminar iz JPP-a.
 

Merienn79

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Prof Bogovac je napisala na Merlinu da će biti pitanja na zaokruživanje, ali je malo zbunjujuće što je napisala da će kolokvij biti vidljiv na predmetu JPP-seminar. Nemamo svi seminar iz JPP-a.
Upravo ja sad mislim o tome, bas trazim ima li negdje tako nesto otvoreno unutar kolegija. Mozda ce pod onom temom 10 biti samo dodan ispit? Mozda ce pisati seminar, ko ce ga znati. Zasto ne mogu staviti jednostavnu i jasnu objavu, ono gdje,kad,što i gotovo
 

tonka13

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Upravo ja sad mislim o tome, bas trazim ima li negdje tako nesto otvoreno unutar kolegija. Mozda ce pod onom temom 10 biti samo dodan ispit? Mozda ce pisati seminar, ko ce ga znati. Zasto ne mogu staviti jednostavnu i jasnu objavu, ono gdje,kad,što i gotovo
Moguće i tako onda.. zna li netko od kolega koji su na JPP seminaru nešto više?
 

josipajj

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Izlazi li itko na rok sada? Jeste dobili obavijest kod koga ste?
Ja, u ponedjeljak mi je ispit. Stigla obavijest jučer u 21 h. U ponedjeljak ispituje prof. Lugarić u više grupa, a druge kolegice su u utorak kod prof. Bogovac. Neki su i u srijedu stavljeni, tako da treba pratiti obavijest koju ćete dobiti
 

Merienn79

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja, u ponedjeljak mi je ispit. Stigla obavijest jučer u 21 h. U ponedjeljak ispituje prof. Lugarić u više grupa, a druge kolegice su u utorak kod prof. Bogovac. Neki su i u srijedu stavljeni, tako da treba pratiti obavijest koju ćete dobiti
Ja sam kod Bogovac u utorak. Ne vidi se u pozivu koliko nas je, bilo mi je čudno da sam sama. Očito smo u više grupa onda. Je li ko ima iskustva kod nje? Prof. Rogić mi je ok, nadala sam se da ću kod nje biti.
 

Zekanuša

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja s danasnjeg usmenog: zakonska definicija jpp, sto ne moze biti predmet jpp, prava i obveze javnog i privatnog partnera (navedeno je kod ugovora o jpp), zasto je vazno nacelo javne nabave (navedeno je u okviru clanka o postupku odabira privatnog partnera), koja su nacela jpp, vrste jpp po zakonu, gdje je izrazeno nacelo javnosti (povezati s javnosti Registra i Izvjescem o provedbi projekata jpp), koje rizike preuzima privatni partner, u kojem se roku mora izabrati privatni partner - sto kada se ne izabare u tom roku (cl. 12, st. 4), prethodna suglasnost Ministarstva financija, stavke koje mora sadrzavati ugovor o jpp i dodaci (onih 5), zasto je vazan Zakon o proracunu (propisano je zaduzivanje jedinica lok. samouprave do 20%), i navesti sto spada u dokumentaciju koju mora sadrzavati prijedlog projekta JPP-a ako je javno tijelo jedinica lokalne i podrucne (regionalne) samouprave (to je kod priloga u Uredbi).

Ispitivala je prof. Lugaric. Okej je, da vremena za razmislit, navodi na odgovor, ali postavlja dosta pitanja. Preporuka: rijesite ovaj ispit preko kolokvija, jer vam na usmenom ostane bitno manji dio gradiva za odgovarati.

Eto, toliko ukratko i sretno svima!
 

josipajj

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Također se i u drugim grupama ponavljaju ta pitanja prof. Rogić Lugarić. Mene je pitala četiri pitanja - vrste jpp, koliko traje ugovor o jpp, što ne može biti predmet jpp-a i 3 rizika privatnog partnera. Odgovarala sam doslovno 2-3 min, potvrdila ocjenu iz kolokvija i to je to. I da, razgovoru ste sa 4 kolege. Sretno svima! :)
 
Posljednje uređivanje:

Merienn79

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Danas ispit kod prof. Bogovac, one koji su dobili 5 iz kolokvija pitala je samo osnovne pojmove, definiciju jpp,vrste jpp, prijedlog projekta i projekt jpp, javno tijelo i javni partner, očekivana vrijednost za novac. Hvala Bogu, riješeno :)
 

Mateja123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja s roka 23.6. (položen 1. kolokvij): vrste Jpp po zakonu, načela Jpp, gdje se primjenjuje načelo javne nabave (kod izbora privatnog partnera), rok za odabir javnog partnera
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks