AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javno-privatno partnerstvo

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Usmeni 2. kolokvij kod prof. Lugarić, brzo i bezbolno,samo da se potvrdi ocjena s kolokvija, ne pita za višu ocjenu. Moja pitanja: vrste jpp, razlika, načela, što ne može biti predmet jpp-a.
 

jelka21

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Usmeni kod Tereze, položen prvi kolokvij, pitanja se ponavljaju, sva su napisana već ovdje i stvarno ništa van tih pitanja nije pitala: pitanja tko ima pravo veta na prijedlog projekta jppa - Min financija, kako započinje projekt jppa - infomacijom o namjeri, gdje se ona objavljuje, kada tijela jlrps mogu sklopiti ugovor o jppu, tj zakon o proračunu što kaže - to je ako ukupni godišnji iznos svih naknada koje javni partner na temelju svih ugovora o jppu plaća privatnom ne prelazi 25%.
 

Lemmy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Moja pitanja sa jučerašnjeg ispita : što je jpp, što je predmet jpp, što ne može biti predmet jpp, vrste jpp, razlika između statusnog i ugovornog jpp. Položila sam kolokvij, usmeni je trajao 3 minute, potvrdila sam ocjenu s kolokvija.
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Također odgovarala kod prof Bogovac samo zakon i uredbu: Financijska analiza i Društvo posebne namjene. Uglavnom potvrda ocjene s kolokvija
 

SgtCyberX

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Usmeni kod Bogovac. Pitanja - UŽT, kapitalna vrijednost projekta, sadržaj izvješća prema uredbi, ostala dokumentacija prijedloga projekta jpp i obvezna dokumentacija projekta jpp male vrijednosti...trajanje svega par minuta...super profa i ne cjepidlači, čak je dala i hint za jedan odgovor... sretno svima.
 

Ana Čuljak

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Usmeni kod Tereze: 1. kolokvij položen; pitanja - modeli JPP, načela, što ne može biti predmet JPP, izvješća o provedbi projekta JPP, načelo zaštite javnog interesa
 

Lidijja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moje iskustvo-meni osobno teža materija. Uz riješen kolokvij uz seminar puno laķse naučiti peostalu materiju, s time da za kolokvij ovako on line stvarno trebate znati, ne očekujte da je moguće rješavanje bez problema prepisivanjem ili sličnim metodama. Na usmenom kod prof Bogovac, ako vidi da znate ne traži puno. Mene je pitala vrste izvora financiranja po Juričiću nabrojila sam i doslovno svaku opisala sa jednom rečenicom, vrsta rizika po Juričiću , 5 grupa, rizici vezani uz proces građenja - samo nabrojiti, očekivana vrijednost za novac, prijedlog projekta. Vrlo ugodna i draga osoba i profesorica. Literatura tj dio od Juričića vrlo teško pisana, meni osobno , međutim kada krenete čitati vi doslovno imate od 5 str štiva izvuči dvije tri rečenice i to je dovoljno. Sretno svima!
 

Niksss19

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozz,

po cemu ste ucili/spremali ovaj predmet, posebice za kolokvij? Ako ima netko neki savjet nek slobodno napise…
Hvala
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Usmeni kod prof. Bogovac, uz položen kolokvij, pitanja su se svima vrtila u krug, tako da ne znači ako je nekoga prije tebe nešto pitala da te neće obuhvatiti, pitanja su sva navedena već na forumu. Što je JPP, vrste JPP i još jedno iz uredbe. Nitko nije pao. Potvrdi ocjenu kolokvija.
 

JelenaPar

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel ima netko mozda literaturu iz JPP da mu vise ne treba pa bi prodao/darovao? Ili zna gdje se moze nabaviti komplet članci?
 

marinela116

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Usmeni kod Bogovac, samo zakon i uredba

1. Projekti JPP-a male vrijednosti
2. Dostavljanje informacije o namjeri provedbe projekta (tko kome,zasto)
3. Kriterij za odabir privatnog partnera (ekonomicnost)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks