AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javni menadžment

martina_sk

Administrator
http://www.pravo.unizg.hr/veleucili...strucni_studij_javne_uprave?@=6l57#news_31153

Obavijest za prijavu seminara; Sociologija javne uprave, Komparativna javna uprava i Sudska kontrola uprave (redoviti i izvanredni studenti)

Svi studenti obvezni su prijaviti otvoreni rok za prijavu seminara iz slijedećih predmeta;
Sociologija javne uprave (seminar)
Komparativna javna uprava (seminar)
Sudska kontrola uprave (seminar) za izvanredne i redovite studente.

Datum upisa ocjene iz seminara studenti dogovaraju s voditeljem i on se ne mora podudarati s datumom za koji je otvoren rok za seminar na studomatu (27.1.2014.).

Javni menadžment
Rok za prijavu seminara iz Javnog menadžmenta bit će otvoren 3. veljače u 12:00 sati.
 

misel40

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li je netko od izvanrednih koji su seminaristi javnog managementa kod prof Đulabića dobio mail s uputama za seminar i temama?
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je netko od izvanrednih koji su seminaristi javnog managementa kod prof Đulabića dobio mail s uputama za seminar i temama?
Ja nisam još... Vjerojatno niti drugi onda :) Da obećao je poslati preko vikenda možda čak i u petak... ali... Obećanje ludom radovanje ;)
 

misel40

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja nisam još... Vjerojatno niti drugi onda :) Da obećao je poslati preko vikenda možda čak i u petak... ali... Obećanje ludom radovanje ;)
Ne znam da li bi bilo ikakve koristi poslati mu mail...:confused:
Da li je netko možda to već učinio?

Kolege,

prof Đulabić je poslao članke na temelju kojih trebamo pripremiti power point prezentaciju i izlaganje u trajanju 20 min! Članci su većinom na engleskom ( koliko ja vidim).

Zna li netko kakve windowse imaju (radi power pointa)?

Znači, otvarajte mailove!
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Zna li netko kakve windowse imaju (radi power pointa)?
Verzija windowsa je nebitna. Prije office paketa, ali ni to nije ključno.
Save As -> PowerPoint Presentation, odaberi .ppt ekstenziju i radit će čak i na Linuxu i OpenOffice paketu. ;)
 

Balerina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Obavijest s weba:

Otvoren je rok za prijavu seminara iz nastavnog predmeta JAVNI MENADŽMENT.
Upis ocjena biti će 21. veljače (petak) u 13:00 sati, ĆM4, soba 29.
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ljudi koja je literatura za menadžment? jel to na stranici pod sažeci kolegija,ako sam dobro skužio ili nešto drugo?
 

Balerina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bili su na webu objavili vazecu literaturu..
a to je ovo:
JAVNI MENADŽMENT (1. godina specijalističkog studija)
2013/2014

Literatura
1. Perko-Šeparović, Inge (2006) Izazovi javnog menadžmenta – dileme javne uprave, Golden marketing/Tehnička knjiga, Zagreb
2. Perko-Šeparović, Inge (2002) Novi javni menadžment – britanski model, Politička misao, 39 (4), str. 31-44
3. Perko-Šeparović, Inge (2003) Paradoksi novog javnog menadžmenta, u: zborniku Globalizacija i demokracija, Fakultet političkih znanosti, Zagreb, str. 85-94
4. Perko-Šeparović, Inge (2006b) Javno-privatno partnerstvo, u: Priručnik za dobro upravljanje, Inge Perko Šeparović (prir.), Hrvatski pravni centar, Zagreb:115–137
5. Eugen, Pusić (2002) Upravljanje u suvremenoj državi, Zagreb: Društveno veleučilište, poglavlja: Od državne uprave prema javnom upravljanju, str. 113-148 i Globalno i lokalno: lokalne jedinice u procesu globalizacije, str. 66-78
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bili su na webu objavili vazecu literaturu..
a to je ovo:
JAVNI MENADŽMENT (1. godina specijalističkog studija)
2013/2014

Literatura
1. Perko-Šeparović, Inge (2006) Izazovi javnog menadžmenta – dileme javne uprave, Golden marketing/Tehnička knjiga, Zagreb
2. Perko-Šeparović, Inge (2002) Novi javni menadžment – britanski model, Politička misao, 39 (4), str. 31-44
3. Perko-Šeparović, Inge (2003) Paradoksi novog javnog menadžmenta, u: zborniku Globalizacija i demokracija, Fakultet političkih znanosti, Zagreb, str. 85-94
4. Perko-Šeparović, Inge (2006b) Javno-privatno partnerstvo, u: Priručnik za dobro upravljanje, Inge Perko Šeparović (prir.), Hrvatski pravni centar, Zagreb:115–137
5. Eugen, Pusić (2002) Upravljanje u suvremenoj državi, Zagreb: Društveno veleučilište, poglavlja: Od državne uprave prema javnom upravljanju, str. 113-148 i Globalno i lokalno: lokalne jedinice u procesu globalizacije, str. 66-78
E hvala!! No ovo javno privatno partnerstvo i paradoksi ja ne mogu nigdje naći??? Probat ću sutra na tmt 14..ako nema idem kod đulabića na konzultacije
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks