AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javni menadžment

tattep

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može li netko od redovnih seminarista mi odgovoriti jeli dovoljno doći na predavanje za seminariste četvrtkom u 11.15 ili se "mora" i na redovno predavanje prije toga? I imamo li ovaj četvrtak predavanja... Kako izgleda to predavanje za seminariste. Nažalost iz osobnih razloga nisam još uspjela doći i uzeti temu, planiram ovaj četvrtak pa da znam što me čeka?
Unaprijed zahvaljujem.
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može li netko od redovnih seminarista mi odgovoriti jeli dovoljno doći na predavanje za seminariste četvrtkom u 11.15 ili se "mora" i na redovno predavanje prije toga? I imamo li ovaj četvrtak predavanja... Kako izgleda to predavanje za seminariste. Nažalost iz osobnih razloga nisam još uspjela doći i uzeti temu, planiram ovaj četvrtak pa da znam što me čeka?
Unaprijed zahvaljujem.
Ovaj tjedan nemamo predavanja iz seminara, redovna predavanja imamo i rekao je da je poželjno da seminaristi dolaze i na redovna predavanja. Teme smo već izabrali prošli četvrtak. Najbolje da odeš na konzultacije kod profesora da se s njim dogovoriš, budući da sljedeće predavanje iz seminara imamo tek 16.1 a do tad mu već moramo poslati naš esej! :)
 

tattep

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A di piše kad su konzultacije? Zna li itko?

I zna li se unaprijed tko sutra drži predavanje ili je to nemoguće znati unaprijed?
 

viktoria

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A di piše kad su konzultacije? Zna li itko?

I zna li se unaprijed tko sutra drži predavanje ili je to nemoguće znati unaprijed?
Doc.dr.sc. Vedran Đulabić, docent
KONZULTACIJE - petkom od 13,00 do 14,30 sati (ĆM 4, soba 29/I)

možeš javiti kak je prošlo ako ćeš ić na konzultacije? ja sam slala mail profesoru iz razloga što ne mogu na predavanja ni seminare pa dal mi može dat temu ili da idem na predavanja za izvanredne, i rekao je da nažalost ništa od toga i da ne postoji nijedna druga mogućnost da napravim taj seminar. pa me zanima što će tebi reć.
 

tattep

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Poslala mu i ja mail pa ću javiti odgovor. Ja naime mogu na predavanja od sutra na dalje, ali do sada nisam mogla. Molila sam ga da mi dade temu mailom ili mogu li je dobiti naknadno na konzultacijama.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li netko ima ima stranice 115-137 u knjizi Perko-Šeparović Inge (2006b) Javno-privatno partnerstvo pa da stavi u skriptarnicu. Hvala unaprijed.
još samo informacija da sam danas preuzela IXICU u sobi broj 10 i kažu da još nisu napravljenje sve.
 

martina_sk

Administrator
Da li netko ima ima stranice 115-137 u knjizi Perko-Šeparović Inge (2006b) Javno-privatno partnerstvo pa da stavi u skriptarnicu. Hvala unaprijed.
još samo informacija da sam danas preuzela IXICU u sobi broj 10 i kažu da još nisu napravljenje sve.
imam ja, poslat ću ti na mail, samo mi ga pošalji u privatne poruke. jer mislim da se u skriptarnicu ne smiju stavljati skenirane knjige. ali ako se smiju budem stavila sve što imam.
 

Neo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ovaj tjedan nema predavanja, niti redovna niti za seminariste ili?
za seminariste definitivno nema predavanja (100%) ovaj tjedan već 16.01., a za predavanja nisam sto posto siguran, ali mislim da ni toga nema..
 

jeecibc

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi da li je netko pitao profesoricu Marčetić da li se nama koji smo na stručnom studiju bili sretnici s organizacijsko-menadžerskog smjera priznaju predmeti koje smo položili (između ostalog javni menadžment)?
 

Neo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
prof. Marčetić je predavala JM i rekla da je slijedeći četvrtak zadnje predavanje, pa je za pretpostaviti da su tada i potpisi
 

martina_sk

Administrator
Ljudi da li je netko pitao profesoricu Marčetić da li se nama koji smo na stručnom studiju bili sretnici s organizacijsko-menadžerskog smjera priznaju predmeti koje smo položili (između ostalog javni menadžment)?
koliko znam priznaju se svi predmeti s org-menadž smjera samo treba pisati zamolbu. tako su rekli marčetićka i lalićka početkom 12 mj.
 

Balerina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Redovni seminaristi, moze li netko u par crta napisati kako vam je izgledao seminar? Koliko stranica ste morali napisati i jeste li imali izlaganja i ppt prezentacije?
Tako da otprilike znam šta me očekuje idući tjedan :)
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Redovni seminaristi, moze li netko u par crta napisati kako vam je izgledao seminar? Koliko stranica ste morali napisati i jeste li imali izlaganja i ppt prezentacije?
Tako da otprilike znam šta me očekuje idući tjedan :)
Pretpostavljam da ovisi od katedre do katedre kakva su očekivanja vezana za izradu i izlaganje seminara.

Osobno, napravila sam kratku prezentaciju, te sam, u trajanju cca 10 minuta, izložila najvažnije dijelove teme, nisam išla u detalje, jer je asistentica molila da, ukoliko primijetimo da se preklapamo u temi s drugim kolegama, dogovorimo tko će koji dio izlagati.

Trebali smo napisati 8 stranica kako bi nam se priznao seminar, ili 16 stranica ako smo željeli da nam se tema prizna kao seminarski rad (moramo imati jedan seminarski rad po godini).
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pretpostavljam da ovisi od katedre do katedre kakva su očekivanja vezana za izradu i izlaganje seminara.

Osobno, napravila sam kratku prezentaciju, te sam, u trajanju cca 10 minuta, izložila najvažnije dijelove teme, nisam išla u detalje, jer je asistentica molila da, ukoliko primijetimo da se preklapamo u temi s drugim kolegama, dogovorimo tko će koji dio izlagati.

Trebali smo napisati 8 stranica kako bi nam se priznao seminar, ili 16 stranica ako smo željeli da nam se tema prizna kao seminarski rad (moramo imati jedan seminarski rad po godini).
Ovo mi nije jasno, što nije da moramo imati dva seminarska rada po godini iz dva seminara koja slušamo, svaki po semestru? I onda iz svakoga pišemo rad, a veličina ovisi o traženju svakog profesora, 8,10,15 stranica.
 

martina_sk

Administrator
Ovo mi nije jasno, što nije da moramo imati dva seminarska rada po godini iz dva seminara koja slušamo, svaki po semestru? I onda iz svakoga pišemo rad, a veličina ovisi o traženju svakog profesora, 8,10,15 stranica.
tako sam i ja shvatila. uooće ne kužim tu mogućnost pisanja 8 ili 16 stranica.
 

Balerina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pretpostavljam da ovisi od katedre do katedre kakva su očekivanja vezana za izradu i izlaganje seminara.

Osobno, napravila sam kratku prezentaciju, te sam, u trajanju cca 10 minuta, izložila najvažnije dijelove teme, nisam išla u detalje, jer je asistentica molila da, ukoliko primijetimo da se preklapamo u temi s drugim kolegama, dogovorimo tko će koji dio izlagati.

Trebali smo napisati 8 stranica kako bi nam se priznao seminar, ili 16 stranica ako smo željeli da nam se tema prizna kao seminarski rad (moramo imati jedan seminarski rad po godini).
Sad sam malo zbunjena. Goroviš o seminaru iz javnog menadzemnta? Prema komentarima ostalih kolega skužila sam da ovisi od katedre do katedre.. Pa me zanimalo kako je to izgledalo na javnom menadzmentu...
Pošto još nisu bila predavanja za izvanredne pa nemamo nikakvu info..
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Sad sam malo zbunjena. Goroviš o seminaru iz javnog menadzemnta? Prema komentarima ostalih kolega skužila sam da ovisi od katedre do katedre.. Pa me zanimalo kako je to izgledalo na javnom menadzmentu...
Pošto još nisu bila predavanja za izvanredne pa nemamo nikakvu info..
Sorry, nisam navela.. Ne radi se o seminaru iz JM već iz drugog kolegija. Tvoje pitanje sam očito pročitala površno, pa sam mislila da tražiš iskustva s bilo kojeg seminara. Mooja greška. Htjela pomoći, a zbunila ljude :hm:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks