AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javne službe

lorena0810

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
V.Đulabić (2009) Javne službe i nova regulacija općeg upr. postupka 91.-108.str
Koprić (2007) Poboljšanje pravnog okvira djelovanja Hrv. agencije za telekom 1.-8.str
Kolege jel ima netko ovu knjigu na kompu ili zna gdje to mogu nabavit? :)
 

almah

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
V.Đulabić (2009) Javne službe i nova regulacija općeg upr. postupka 91.-108.str
Koprić (2007) Poboljšanje pravnog okvira djelovanja Hrv. agencije za telekom 1.-8.str
Kolege jel ima netko ovu knjigu na kompu ili zna gdje to mogu nabavit? :)
imas na pravnom u biblioteci, ja sam tamo iskopirala javne sluzbe i nova regulacija opceg upr.postupka, ovu drugu nisam..
 

lorena0810

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
imas na pravnom u biblioteci, ja sam tamo iskopirala javne sluzbe i nova regulacija opceg upr.postupka, ovu drugu nisam..
Hvala.. :) i jos jedno pitanje sry kaj gnjavim al onaj dulabicev rada jel to moramo znat ili su dosta zakoni,knjiga upr.znanost i ova o javnim sluzbama? :)
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
imas na pravnom u biblioteci, ja sam tamo iskopirala javne sluzbe i nova regulacija opceg upr.postupka, ovu drugu nisam..
mozes to skenirati i poslati u skriptarnicu. puno ljudi to ne moze naci pa bi bilo dobro da to imamo ovdje na forumu.
 

almah

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala.. :) i jos jedno pitanje sry kaj gnjavim al onaj dulabicev rada jel to moramo znat ili su dosta zakoni,knjiga upr.znanost i ova o javnim sluzbama? :)
neznam, meni su rekli da je najbitnija knjiga upr.znanost i zakoni..
 

almah

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel mi moze netko reci sta je najbitnije kod regulatornih agencija? i socijalnih sluzbi?
 

almah

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pitanja sa ovog roka:klasifikacija javnih sluzbi i kriteriji klasifikacije, regulacijske agencije,njihove ovlasti,uloga vlasti, jpp, javne ustanove i ustanove, temeljna nacela, ovlasti, koncept javnih sluzbi, socijalne sluzbe..prof je ok, ali treba dosta dobro znat knjigu upravna znanost jer iz nje moze pitat bilo sta i clanak o socijalnim sluzbama
 

ivana91

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
JA sam sutra kod prof.Manojlović na rasporedu, jel ima tko kakvih saznanja o njoj što se tiče javnih službi? neka pitanja, dojmove??

itko??
 

ivana91

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam pala, dvije kolegice su prošle. Ali nemojte učit po onoj skripti,uzmite knjigu jer nema toga puno i nije teško. Ja sam po skripti učili i kad sam došla na ispit zujala sam jer u njoj pola toga fali. A prof.Manojlović je super, a na idućem roku bi trebao biti prof.Đulabić.
 

lorena0810

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam pala, dvije kolegice su prošle. Ali nemojte učit po onoj skripti,uzmite knjigu jer nema toga puno i nije teško. Ja sam po skripti učili i kad sam došla na ispit zujala sam jer u njoj pola toga fali. A prof.Manojlović je super, a na idućem roku bi trebao biti prof.Đulabić.
A steta...ma ja to spremam za 10.7, a s obzirom da mi je vecina knjige poznata iz drugih predmeta nadam se da cu stic to naucit u 10 dana :)
 

lorena0810

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Leon Dugit-sve o njemu,koju školu je osnovao,koju knjigu napisao,što on smatra da su javne službe,za koje se demokratske vrijednosti bori,podjela
Moze li mi netko rec odgovor na ovo pitanje?
 

almah

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moze li mi netko rec odgovor na ovo pitanje?
osnovao je skolu javne sluzbe, a knjiga je preobrazaj javnog prava prava, on smatra da se javne službe obavljaju u interesu stanovnika i zajednice u kojoj žive. javnim se službama zadovoljavaju potrebe građana, a ne saog drž.aparata. demokratske vrijednosti-solidarnost, jednakost i pravednost. klasifikacija javnih sluzbi:sudske,upravne i komercijalne - objašnjene su u knjizi.
 

lorena0810

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
osnovao je skolu javne sluzbe, a knjiga je preobrazaj javnog prava prava, on smatra da se javne službe obavljaju u interesu stanovnika i zajednice u kojoj žive. javnim se službama zadovoljavaju potrebe građana, a ne saog drž.aparata. demokratske vrijednosti-solidarnost, jednakost i pravednost. klasifikacija javnih sluzbi:sudske,upravne i komercijalne - objašnjene su u knjizi.
Nasla sam vec....al hvala :)
 

almah

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege na sta posebno treba obratit paznju u zakonu o jpp-u...necu stic cijeli zakon obradit :)
sta je jpp,negativnosti jpp-a,izbor privatnog partnera,dva oblika jpp-a...mene je bio pitao sta je jpp i oblike
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks