AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javne financije

Genki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ukoliko ne položimo drugi kolokvij iz javnih financija, a prvi imamo, da li na usmenom pita samo drugi dio ili sve ?
 

sssandra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej ekipa... eto ja se prijavila za ispit za idući tjedan... i očekivala da će kao do sada biti usmeni ... i pogledam sada na:
http://161.53.157.14/DVPorezRasporedi.aspx?isp=051012120

i vidim da je pismeni... ima li netko informacija o tome?

je li moguće da su promijenili profesora pa više neće vrijediti da profesor nikada ne šalje na komisijski, nego da moš ponavljat 3. izlazak stalno???

please, help ...
 

sssandra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej, vratili su ispit na usmeni ... :)

zanima me zna li netko kako je sada što se tiče 3.pada... vraća li i ova profa prijavnicu, ili ona šalje kao 4.put na komisijski ?

molim pomoć, jer mi je sada 3.put pa ne želim izać ako ne mogu mirno past ko kod prošlog profesora... ne bih htjela riskirat komisijski
 

ideš

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
hej, vratili su ispit na usmeni ... :)

zanima me zna li netko kako je sada što se tiče 3.pada... vraća li i ova profa prijavnicu, ili ona šalje kao 4.put na komisijski ?

molim pomoć, jer mi je sada 3.put pa ne želim izać ako ne mogu mirno past ko kod prošlog profesora... ne bih htjela riskirat komisijski

mislim da ako padnes ides na komisijski, to je logično, s obzirom da su ispitivači Bogovac, Arbutina i Tereza...
 

martinamm

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim vas lijepo neku skriptu za preporučiti odkud da skinem..jel ima na zajedničkom mailu neka? Zahvaljujem unaprijed!!
 

seka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam bila kod prof. Bogovac, po meni ispituje ok i pokušava ti pomoci ali isto tako pita pitanja na način da ti moraš logički povezat neke stvari čisto da vidi da li si učila sa razumjevanjem.Mene je pitala prevaljivanje, načela proračuna i metoda proračunske dvanaestine.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks