AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javne financije

ibanez

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi dajte ako je netko bio sad na zadnjem roku kod profesorice Bogovac još neko pitanje koje je ispititvala
 

kloto

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ljudi dajte ako je netko bio sad na zadnjem roku kod profesorice Bogovac još neko pitanje koje je ispititvala
Netko je objavio u grupi da je pitala ova:
Osobni i materijalni rashodi, prevaljivanje poreza unaprijed unazad i bocno
Podjela poreza
Nacela drzavnog proracuna, osnovna obiljezja poreza, derivatnost poreza, neporedni i posredni porezi, porezni platac; porezni destinatar; konacni platac, porezna stopa, nezakonita porezna evazija, faze prevaljivanja poreza
Vertikalna koncentracija evazije, proporcionalna stopa, indicijarna metoda, indirektna metoda, proracunske 12 i u kojem se roku donose, Aktivno i pasivno izbjegavanje poreza, aktivni i pasivni subjekt, nacela proracuna, nacelo specijalizacije, nacela prethodnog odobrenja, ciklicki proracun, porezna osnovica-sve, porezna stopa-sve, financijski plan-ciklicki proracun (razlika), subvencije, faze izvrsenja proracuna, visestruko oporezivanje, visestruko medjunarodno oporezivanje
i navodno kao i ostali ne pita onaj početak (povijesni dio).

Sretno :wink5:
 

Skeletor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Profesorica Bogovac je perfidna,osorna i podmukla u ispitivanju.I da,nova boja kose uopće joj ne pristaje :D:hihi::cheer:
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ukoliko je netko prilikom učenja sastavio popis pitanja najčešćih na kolokviju ili ispitu, neka ih dostavi kako bismo ih uvrstili u prvi post i olakšali učenje ostalima.
 

maricaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
može mi netko molim vas napisati mail od profesora Šimunovića?hvala

[mod]Postoji zasebna tema za razmjenu e-mailova s katedre.
Izbornik foruma -> Fakultet -> E-mailovi profesora i termini konzultacija
Hvala![/mod]
 

Kia

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može li netko napisati neka pitanja iz prvog kolokvija ako ih se sjeća, puno hvala ;)
 

lady

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dobijes papir na koji si pišeš koncept (pred. Bogovac ti da pitanja), zatim uz pomoć koncepta odgovoraš i to je to :)
 

lady

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam položila preko kolokvija, tako da ne bih znala kakva se pitanja vrte na usmenom. :) Sretno.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks