AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izvanredni studenti - status, ispiti i predavanja

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Rok

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej bok! zanima me koji predmet imamo mi izvanredni prva 3 dana?? prva godina

hehe. tnx vidjeh dolje odgovor !!
 

ivana4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo...

DRUGA GRUPA PREDAVANJA:
-2.2.,3.2.,4.2.,5.2.,6.2.- ustavno pravo (17-20h)-dvorana I
-9.2.,10.2.- informatika (17-21h)-dvorana I
-16.2.,17.2.,18.2.,19.2.-engleski (17-21h)-dvorana I

TREĆA GRUPA PREDAVANJA:
-20.4.,21.4.,22.4.,23.4.,24.4.,27.4.- nauka o javnoj upravi (počinje u 17h)- dvorana II
-28.4.,29.4.,4.5.,5.5.- (počinje u 17h)- dvorana II
 

Maja666

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Čekaj a što ima i nauka prije 4 mjeseca ili što je to upisano.. neka greška.. Sorry što gnjavim.. probala sam doći do faxa no kako sam na poslu malo mi je to štanga..

a ne sada vidim greška kod pisanja.. HvALA JOŠ JEDNOM!!!
 

Gaga24

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo...

DRUGA GRUPA PREDAVANJA:
-2.2.,3.2.,4.2.,5.2.,6.2.- ustavno pravo (17-20h)-dvorana I
-9.2.,10.2.- informatika (17-21h)-dvorana I
-16.2.,17.2.,18.2.,19.2.-engleski (17-21h)-dvorana I

TREĆA GRUPA PREDAVANJA:
-20.4.,21.4.,22.4.,23.4.,24.4.,27.4.- nauka o javnoj upravi (počinje u 17h)- dvorana II
-28.4.,29.4.,4.5.,5.5.- (počinje u 17h)- dvorana II
a kaj je s njemačkim?
 

ivana4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
to nisam gledala,pošto idem na eng...za to odi provjeri,il bum ja sutra pogledala na faxu ak se sjetim
 

ivana4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja brijem da ti je njemački u isto vrijeme kad je predavanje iz eng,,znači zadnja tri dana u drugom tj,,samo kod naravno druge profe i u drugoj dvorani :wink5:
dobro briješ :crazy: provjerila sam...u dvorani III
 

LinaZG

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
eej :)
ne znam baš da li na dobrom mjestu postavljam pitanje ali ako netko zna neka mi odgovori :). hvala unaprijed:))

ugl. ja sam upisala pad prve godine i danas sam saznala da sljedeće godine (tj. ove na jesen) ne mogu upisivati parcijalu(već ponovni pad i da gubim prava). što bi značilo da moram dat godinu :)
da li moram dat apsolutno sveee ispite ili mogu jedan prenjet npr. financiranje
prošle godine nam je trebalo nekih 51,52 boda za uvijet... da li to vrijedi i ove godine za mene ili ipak ne ??
pzz
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
eej :)
ne znam baš da li na dobrom mjestu postavljam pitanje ali ako netko zna neka mi odgovori :). hvala unaprijed:))

ugl. ja sam upisala pad prve godine i danas sam saznala da sljedeće godine (tj. ove na jesen) ne mogu upisivati parcijalu(već ponovni pad i da gubim prava). što bi značilo da moram dat godinu :)
da li moram dat apsolutno sveee ispite ili mogu jedan prenjet npr. financiranje
prošle godine nam je trebalo nekih 51,52 boda za uvijet... da li to vrijedi i ove godine za mene ili ipak ne ??
pzz
pretpostavljam redoviti student.. pa tako je tema malo fulana :wink5:

samo jednom možeš upisati pad. sljedeće akademske godine moraš upisati cijelu drugu inače te prebacuju na izvanredne.

možeš prenijeti jedan ispit (ako iznosi manje od 10 ECTS bodova). drugim riječima, bilo tko tko želi upisati višu godinu, mora sakupiti 5o ECTS-a.
 

SSANJA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a jel postoji neki uvjet..npr.neki predmet koji se mora položiti da bi se upisala 2.god...osim bodova..i jel prag za redovne i izvanredne jednak?
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
a jel postoji neki uvjet..npr.neki predmet koji se mora položiti da bi se upisala 2.god...osim bodova..i jel prag za redovne i izvanredne jednak?
samo jedan kolegij na prvoj godini nosi više od 10 bodova :wink5:
naravno da je taj predmet uvjet za upis druge godine jer, kako već piše,
može se prenijeti ispit koji nosi manje od 10 ECTS bodova.

bodovi su isti za redovne i izvanredne studente upravnog studija
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
pozz jel bi mi mogao netko reći dali se meni piše pad ako sam prijavila ispit a nisam otišla na njega,,a nisam ga ni odjavila..ja sam čula prvo da ne,,i tu isto pišu mnogi da se ne treba odjavljivati ispit,,a neki mi kažu da moram odjaviti ispit jer mi se u protivnom piše pad,,malo sam zbunjena..puno hvala:confused2:
 

orbitrek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pozz jel bi mi mogao netko reći dali se meni piše pad ako sam prijavila ispit a nisam otišla na njega,,a nisam ga ni odjavila..ja sam čula prvo da ne,,i tu isto pišu mnogi da se ne treba odjavljivati ispit,,a neki mi kažu da moram odjaviti ispit jer mi se u protivnom piše pad,,malo sam zbunjena..puno hvala:confused2:
Dovoljno je da jedna osoba proširi glas i nastane panika
NIje trenutno potrebno odjaviti ispit, ne piše se pad
 

MII2o

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jeli mi moze tko rec, ak nije bed, dali zna koja je literatura za ustavno pravo i informatiku, te ako ima kolokvija iz tih predveta kad su? Hvala
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jeli mi moze tko rec, ak nije bed, dali zna koja je literatura za ustavno pravo i informatiku, te ako ima kolokvija iz tih predveta kad su? Hvala
nema kolokvija iz predmeta nažalost..iz ustavnog imamo samo usmeni !!
evo literature -> USTAVNO PRAVO: Ustavno pravo,Smerdel,Sokol; INFORMATIKA: Kompjutorski kriminalitet i informacijski sustavi; Privatnost u virtualnom životu; Zakon o zaštiti osobnih podataka (imaš na str.prava na Katedri za info okvirna pitanja sa ispita samo za upravni studij) eto to bi bilo to !!!
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks