AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izvanredni studenti - status, ispiti i predavanja

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

karosa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Predavanja za izvanredne

bok! dal možeš pogledati i za drugu godinu, piše na službenim str.:rolleyes: da počinju u pon 26.03. dal to stoji ili ima promjena;) hvala!!!
 

Talya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Predavanja za izvanredne

bok! dal možeš pogledati i za drugu godinu, piše na službenim str.:rolleyes: da počinju u pon 26.03. dal to stoji ili ima promjena;) hvala!!!
Da, počinju u pon, al nisu u dvorani I već u 9 ili 10 nešto su načrčkali na papir ja nisam uspjela dešifrirat!
 

VESN@

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Predavanja za izvanredne

sutra cu ja otic do faksa pa cu slikat sva predavanja .. i za prvu i za drugu i za razliku po bolonji .. pa cu onda tu stavit ..
thx:worshippy:
 

Dijana 2

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Predavanja za izvanredne

ja idem sutra na faks pa ti mogu pogledat .. a za koju godinu ti treba ..
Ja sam stari student, (upisala sam razliku po bologni) pa mi bi trebalo politologija, službeničko pravo i eventualno (ali manje bitno)) europski upravni prostor i obiteljsko. Rado bih i sama otišla to provjeriti ali sam prilično ograničena vremenom, radim i stvarno mi je problem svako malo obilaziti našu oglasnu ploču, (koja se i onako prerijetko ažurira zbog ornih nam tajnica) pa ako ima ljudi dobre volje koji su češće na faksu a da pomognu nama koji radimo bila bih jako zahvalna.
 

VESN@

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Predavanja za izvanredne

evo danas nisam stigla otic do faksa buduci da sam bila na propisima i prosla:luxhello: :luxhello: ..sutra cu otic pa cu stavit sve zivo sto se izvanreednih tice ..
bravo :klap:
 

karosa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Predavanja za izvanredne

Bila sam jučer na faksu,počela su predavanja za izvanredne i to opće upravno pravo koje traje cijeli ovaj tjedan i počinje u 17h, a drugi tjedan je uprav.ljud. pot.i služb. pravo isto počinje u 17h, a 10.04. počinje predavanje iz radnog i socijalnog prava isto s početkom u 17h.:)
 

VESN@

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Predavanja za izvanredne

Bila sam jučer na faksu,počela su predavanja za izvanredne i to opće upravno pravo koje traje cijeli ovaj tjedan i počinje u 17h, a drugi tjedan je uprav.ljud. pot.i služb. pravo isto počinje u 17h, a 10.04. počinje predavanje iz radnog i socijalnog prava isto s početkom u 17h.:)
znaš li što za prvu godinu?
 

ups

Skype
Re: Predavanja za izvanredne

svaka ti čast:worshippy:
Nope! Sve zahvale uputite gospođici Badek. ;) Ona je otišla do faxa, fotkala, uploadala... Uglavnom, dala si je truda.
Doduše, sve to, pukom slučajnošću, pod mojim nickom... Što da vam velim. ;)
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks