AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izvanredni studenti - status, ispiti i predavanja

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

zagreb

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

jesi, pomogla si...hvala:happy:
a znaš možda što se tiče plaćanja kako ide ako samo prenosim 1predmet a kako za parcijalu?
ako si redovan student,ako prenosiš 1 predmet tj.upisuješ drugu godinu onda plaćaš punu cijenu od 5.800kn a ako upisuješ parcijalu onda ti je to 3.800kn(to su ukupne cijene sa upisninom).i ja sam bila u toj situaciji pa eto znam... :)
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

..a koliko se može prenijeti bodova ili predmeta ako hoću upisati drugu godinu,i kako onda to funkcionira..:dry:isto sam izvanredni
s obzirom da si izvanredni, ako ne uspiješ skupit 50 bodova za upis druge godine,moj prijedlog je da ne upisuješ parcijalu jer ti je to ista stvar ko i pad, a moraš ju platit nego da nastaviš još jednu godinu bez da išta upisuješ..
to ti naravno vrijedi ako ti je ovo tek prva godina da studiraš..

Okej,znači normalno izlazim na sljedeći rok poslije 9. mjeseca i šta moram onda čekat cijelu godinu sljedeću da upišem drugu ili ?
da, normalno izlaziš na sve ispitne rokove koji su nakon regularnih upisa, dekanski i tak to..
moraš čekat do jeseni jer su jedno tad upisi, bez obzira ako riješiš ispite već u drugom mjesecu..
 

noblica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

s obzirom da si izvanredni, ako ne uspiješ skupit 50 bodova za upis druge godine,moj prijedlog je da ne upisuješ parcijalu jer ti je to ista stvar ko i pad, a moraš ju platit nego da nastaviš još jednu godinu bez da išta upisuješ..
to ti naravno vrijedi ako ti je ovo tek prva godina da studiraš..


da, normalno izlaziš na sve ispitne rokove koji su nakon regularnih upisa, dekanski i tak to..
moraš čekat do jeseni jer su jedno tad upisi, bez obzira ako riješiš ispite već u drugom mjesecu..
i nemoram nikome javljat od ovih glavnih,referada,itd...da cu ja produzit godinu??
 

mony-ma

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

imam pitanje :D jel redovni studenti prve godine, ako kojim slučajem ne skupe onih 31 bod za parcijalu druge godine...mogu upisat pad, iako radimo po bolonjskom procesu? i kak to onda ide, ako se upisuje pad...upisujem opet prvu godinu, ali ne moram riješavat ponovo ispite koje sam daala i ić na predavanja iz kojih imam potpise? samo dajem ispite te prve godine :D aa cijena mi je ista ko kak mi je bilo kad sam prvi put upisivala prvu? :D

unaprijed zahvaljujem :)))
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

imam pitanje :D jel redovni studenti prve godine, ako kojim slučajem ne skupe onih 31 bod za parcijalu druge godine...mogu upisat pad, iako radimo po bolonjskom procesu? i kak to onda ide, ako se upisuje pad...upisujem opet prvu godinu, ali ne moram riješavat ponovo ispite koje sam daala i ić na predavanja iz kojih imam potpise? samo dajem ispite te prve godine :D aa cijena mi je ista ko kak mi je bilo kad sam prvi put upisivala prvu? :D

unaprijed zahvaljujem :)))
da, na sve si si sama dala odgovor..bravo ti:laughing:
 

mony-ma

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

da, na sve si si sama dala odgovor..bravo ti:laughing:
hahhaa...bravo ja :D al hvala ti svejedno ;) i sad imam samo još jedno, na koje ne znaam sama odgovor jer ljudi svašta pričaju...jeel naam naauka o javnoj upravi uvijet za parcijalu druge godine?? :D hvaaalaa :)))
 

vava =)

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

imam pitanje :D jel redovni studenti prve godine, ako kojim slučajem ne skupe onih 31 bod za parcijalu druge godine...mogu upisat pad, iako radimo po bolonjskom procesu? i kak to onda ide, ako se upisuje pad...upisujem opet prvu godinu, ali ne moram riješavat ponovo ispite koje sam daala i ić na predavanja iz kojih imam potpise? samo dajem ispite te prve godine :D aa cijena mi je ista ko kak mi je bilo kad sam prvi put upisivala prvu? :D

unaprijed zahvaljujem :)))
hvala tebi na informacijama :happy:
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

hahhaa...bravo ja :D al hvala ti svejedno ;) i sad imam samo još jedno, na koje ne znaam sama odgovor jer ljudi svašta pričaju...jeel naam naauka o javnoj upravi uvijet za parcijalu druge godine?? :D hvaaalaa :)))
ništa ti nije uvjet ako imaš 31 bod, kako god ga skupila..
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks