AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izvanredni studenti - status, ispiti i predavanja

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

ivana4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nema kolokvija iz predmeta nažalost..iz ustavnog imamo samo usmeni !!
evo literature -> USTAVNO PRAVO: Ustavno pravo,Smerdel,Sokol; INFORMATIKA: Kompjutorski kriminalitet i informacijski sustavi; Privatnost u virtualnom životu; Zakon o zaštiti osobnih podataka (imaš na str.prava na Katedri za info okvirna pitanja sa ispita samo za upravni studij) eto to bi bilo to !!!
gdje mogu nabaviti ovaj zakon o zaštiti osobnih podataka??
 

ivana4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel mi može netko reći koje lekcije treba naučit za ustavno pravo, ne valjda cijelu knjigu...
imas onaj vodic?tamo ti pise za svaki predmet,vidjela sam da si pitala i za eng...ako nemas,tu na netu si mozes skinuti...:wink5:

trebaš znati sve kaj je vezano za ustav RH i općenito,a ne za ostale države,tak je bar rekao na predavanjima :wink5:
 

dany___

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
eh sad.. ovo je prvi ispit koji prijavljujem.. (bila sam do sad samo na kolokvijima) pa dal moze mala pomoc.. posto mi izvanredni ne mozemo preko studomata, kako i gdje onda prijaviti.. i gdje mogu dobiti vise informacija u vezi prijavljivanja!? koliko prije se mora uopce prijaviti informatika.. mislila sam ici na rok 19. ili kad je ispit.. jer mi smo imali predavanja prosli tjedan tek..

pa ako netko zna.. molila bi pomoc
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
eh sad.. ovo je prvi ispit koji prijavljujem.. (bila sam do sad samo na kolokvijima) pa dal moze mala pomoc.. posto mi izvanredni ne mozemo preko studomata, kako i gdje onda prijaviti.. i gdje mogu dobiti vise informacija u vezi prijavljivanja!? koliko prije se mora uopce prijaviti informatika.. mislila sam ici na rok 19. ili kad je ispit.. jer mi smo imali predavanja prosli tjedan tek..

pa ako netko zna.. molila bi pomoc
na ovom faxu tako i onako ne postoji studomat...kupiš prijavnicu u pravnoj knjižari (TMT 3)...ispuniš i odneseš u sobu br.10 (mislim)...a u rubrici Portal-rubrika Fakultet- raspored prijava i polaganja ispita imaš datume kada predati prijavnicu od 10-12 h...
primjer ispunjene prijavnice imaš u novom broju Kameralista..eto:)
 

slonica-ne

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

ej.. dal netko možda zna kolko mi je bodova potrebno za parcijalu?? i kako to ustvari funkcionira?? hvala unaprijed :)
 

kekasica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

Pozdrav,imam jedno pitanje ako bi mi netko mogao pomoći.Izvanredni sam i recimo da ne dam sve predmete do 9. mjeseca,što se onda dešava,jer sam pročitala da izvanredni mogu jednu godinu studirat 2 godine.Može li mi netko detaljnije to objasniti?hvala!
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

Pozdrav,imam jedno pitanje ako bi mi netko mogao pomoći.Izvanredni sam i recimo da ne dam sve predmete do 9. mjeseca,što se onda dešava,jer sam pročitala da izvanredni mogu jednu godinu studirat 2 godine.Može li mi netko detaljnije to objasniti?hvala!
recimo da ne daš ispite, samo nastaviš prijavljivat i izlazit na ispite..
ne moraš upisivat ništa, niti plaćat..
ako ni nakon te još jedne godine ne daš ništa, onda moraš upisat pad i platit školarinu i onda opet možeš dvije godine studirat bez da išta upisuješ..
i tako u nedogled:confused2:
 

leonarda68

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

recimo da ne daš ispite, samo nastaviš prijavljivat i izlazit na ispite..
ne moraš upisivat ništa, niti plaćat..
ako ni nakon te još jedne godine ne daš ništa, onda moraš upisat pad i platit školarinu i onda opet možeš dvije godine studirat bez da išta upisuješ..
i tako u nedogled:confused2:
..a koliko se može prenijeti bodova ili predmeta ako hoću upisati drugu godinu,i kako onda to funkcionira..:dry:isto sam izvanredni
 

cocci

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

..a koliko se može prenijeti bodova ili predmeta ako hoću upisati drugu godinu,i kako onda to funkcionira..:dry:isto sam izvanredni
ako prenosiš predmete, upisuješ normalno 2 god. maksimalno možeš prenijet 10 bodova, što znači jedan predmet (osim inf i eng, njih oba možeš prenijet jer zajedno nose 9 bodova).
 

kekasica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

Okej,znači normalno izlazim na sljedeći rok poslije 9. mjeseca i šta moram onda čekat cijelu godinu sljedeću da upišem drugu ili ?
 

vava =)

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

a zna netko što ako ne riješim neke predmete sad u 1. godini šta se onda događa? prenosim te predmete u 2. godinu i upisujem parcijalu ili upisujem normalnu drugu godinu i još plus imam za rješit npr 1-2 predmeta iz prve godine
 

zagreb

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

a zna netko što ako ne riješim neke predmete sad u 1. godini šta se onda događa? prenosim te predmete u 2. godinu i upisujem parcijalu ili upisujem normalnu drugu godinu i još plus imam za rješit npr 1-2 predmeta iz prve godine
ako ti ostane 1 predmet do 10 bodova onda njega možeš prenijeti i upisati cijelu drugu godinu,ali ako ti ostane više onda upisuješ parcijalu.s time da ti ispiti koje si položila moraju skupa dati zbroj od minimalno 31 boda da bi mogla upisati parcijalu,inače moraš upisat pad!nadam se da sam ti pomogla.pozzz
 

vava =)

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

ako ti ostane 1 predmet do 10 bodova onda njega možeš prenijeti i upisati cijelu drugu godinu,ali ako ti ostane više onda upisuješ parcijalu.s time da ti ispiti koje si položila moraju skupa dati zbroj od minimalno 31 boda da bi mogla upisati parcijalu,inače moraš upisat pad!nadam se da sam ti pomogla.pozzz
jesi, pomogla si...hvala:happy:
a znaš možda što se tiče plaćanja kako ide ako samo prenosim 1predmet a kako za parcijalu?
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks