AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izborni sustavi

fakin

Super Moderator
da, ja i dalje na taj mail nisam dobio ništa. a ići ću ovih dana do referade, ali ovo je teža glupost da nam daju da upišemo predmet još do prije par dana i onda kad ga upišemo kažu ukidaju ga. pa zašto ste nam ga onda i ponudili za upis uopće?
 

van buuren

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja fakat ne znam kaj se tu dogada i o kakvim se mailovima radi ali ja o tome nisam obavjesten a vec sam ga prije upisal kao izbornog
[DOUBLEPOST=1489096324,1489096274][/DOUBLEPOST]ja fakat ne znam kaj se tu dogada i o kakvim se mailovima radi ali ja o tome nisam obavjesten a vec sam ga prije upisal kao izbornog
 

fakin

Super Moderator
Ovaj predmet ne moze se vise upisati, a tko ga je vec upisao mora ga poloziti, eto informacija iz referade od Sanje.
 

Aravel

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam bila na prvom predavanju na kojem nam je Sanja rekla da idemo doma, dobila sam mail da moram izabrati drugi izborni predmet umjesto ovoga posto se on vise nece odrzavati tj. ukida se kompletno, a osobe koje su prijasnjih godina upisale ovaj predmet moraju ga poloziti. Svi koji ste ove godine upisali predmet prvi put javite se kod Sanje u referadu sa indexom da izaberete novi izborni predmet.
 

tomislavk

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Piše da se ne može upisati više a ne da nije bilo predavanja
[DOUBLEPOST=1489525700,1489525349][/DOUBLEPOST]Hvala na inf
 

Aravel

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Piše da se ne može upisati više a ne da nije bilo predavanja
Stvarno ne znam onda, znam samo sto je meni bilo, a to je da je Sanja mailom trazila od nas koji smo dosli na prvo predavanje da upisemo drugi izborni predmet. Odnijela sam index u referadu i to rijesila.
 

Saara

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li je netko bio sada na prvom roku u 6 mj.? Tko je ispitivao? Hvala :)
[DOUBLEPOST=1497014421,1497014090][/DOUBLEPOST]Da li je netko bio sada na prvom roku u 6 mj.? Tko je ispitivao? Hvala :)
 

Saara

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam čula da je profesorice ok, u svakom slučaju bolja od Smerdela. Iz čega učite? Iz skripte koja je stavljena u skriptarnicu? Pošto je na prošlom roku Smerdel ispitivao iz čega se uči i rušio...
 

Saara

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolega može dojmovi s današnjeg usmenog? :)
[DOUBLEPOST=1497365494,1497365428][/DOUBLEPOST]Kolega može dojmovi s današnjeg usmenog? :)
 

fakin

Super Moderator
eto može s današnjeg :D
ja sam bio jedini iz tog predmeta, kad uđeš pita te iz čega si učio, ja sam rekao iz njegove knjige i rekao mi je neka odaberem što znam i neka pričam, ja sam pričao o izboru u hrvatski sabor i nakon 2 minute izašao van s četvorkom :D
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks