AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izborni sustavi

milla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hej, da li je netko bio nedavno na ovom ispitu, iz cega ste ucili?
Pozdrav
Ja sam bila prosle godine. Saznala sam literaturu tu od jednog kolege obzirom da se nije znalo koji profesor drzi ispit iz ovog predmeta jer se predmet vise ne upisuje pa su me setali od profesora do profesora i svaki profesor se ograđivao od ovog predmeta, da on to ne drzi...(ovdje moram pohvalit i Sanju koja je najjaca karika na nasem faksu i koja se zaosta potrudila da mi pomogne)
Ugl
Meni se (nenadano) vratio prof Jelusic pa me on i ispitao...
E sad, ako je on ova skripta u skriptarnici je sasvim dovoljna ali kod prof Smerdela je ipak moja preporuka da si posudis knjigu (ima je u knjiznicama grada Zagreba) i naucis ona poglavlja koja se spominju tu na forumu
Naravno, provjeris kaj se tocno mjenjalo do sad u zakonima
Prof Jelusic pita ova pitanja koja se tu spominju i super je ispitivac...predmet je inace zanimljiv i koristan.
Sretno!
 

Star

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav
Ja sam bila prosle godine. Saznala sam literaturu tu od jednog kolege obzirom da se nije znalo koji profesor drzi ispit iz ovog predmeta jer se predmet vise ne upisuje pa su me setali od profesora do profesora i svaki profesor se ograđivao od ovog predmeta, da on to ne drzi...(ovdje moram pohvalit i Sanju koja je najjaca karika na nasem faksu i koja se zaosta potrudila da mi pomogne)
Ugl
Meni se (nenadano) vratio prof Jelusic pa me on i ispitao...
E sad, ako je on ova skripta u skriptarnici je sasvim dovoljna ali kod prof Smerdela je ipak moja preporuka da si posudis knjigu (ima je u knjiznicama grada Zagreba) i naucis ona poglavlja koja se spominju tu na forumu
Naravno, provjeris kaj se tocno mjenjalo do sad u zakonima
Prof Jelusic pita ova pitanja koja se tu spominju i super je ispitivac...predmet je inace zanimljiv i koristan.
Sretno!
hvala! :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks