AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izborni kolegiji i predavanja

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hvala ti,

poslala sam Sanji mail i odgovorila mi je uvjeravajući me kako se moram ulogirat u gornjem desnom uglu:gaah:, stvarno vole radit debile od nas... Dobro je što mi je u mailu napisala koji izborni su mi dodijeljeni tako da napokon više ne moram na poslu razbijat glavu s time... hvala još jednom, pozdrav
Ja i dalje (ulogirana) na web stranici Specijalističkog, kada uđem u aplikaciju, ne vidim izborne predmete niti seminare koji su mi dodijeljeni.
Važno je da se greška ne ispravlja jer se mi ne znamo ulogirati.

:)
 

tinach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam dobila sve što sam i upisala pod prvi izbor..možda nešto iz drugog,ali više se ni ne sjećam jer sam sto puta mijenjala predmete:D

imam od izbornih- psihologiju u javnoj upravi, migracije i strance, europsko antidiskriminacijsko i civilno društvo i javna uprava.
seminare- sociologija i službeničko pravo.

da li sam zadovoljna ili ne , to će se tek pokazati:D
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Socijalna politika Hrvatske, Psihologija u javnoj upravi, Engleski jezik i Civilno društvo i javna uprava. Seminari: Komparativna javna uprava i Službeničko pravo.
 

Dobri Duh

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
a gdje se vidi koji izborni smo dobili, ja se ulogiram odem na početnu stranicu i piše mi samo izborni predmeti, bez koji su to???
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
a gdje se vidi koji izborni smo dobili, ja se ulogiram odem na početnu stranicu i piše mi samo izborni predmeti, bez koji su to???
Ja sam ponovila isti postupak kao kada smo birali i tamo onda piše koji nam je izborni predmet i seminar dodjeljen.
 

dada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Socijalna politika Hrvatske, Psihologija u javnoj upravi, Engleski jezik i Civilno društvo i javna uprava. Seminari: Komparativna javna uprava i Službeničko pravo.
Imamo iste izborne! Jesi li redoviti ili izvanredni student?
 

martina_sk

Administrator
kolegica misel40 nakon razgovora sa sanjom kaže: Na pitanje vezano za održavanje predavanja za izvanredene za sve ostale predmete uključujući one koje su nam izabrali (izborne) i seminare odgovor je bio da će biti u popodnevnim satima u ovom semestru ali se još uvijek ne zna kad!
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Super! Ovo prerasta u čistu diskriminaciju izvanrednih studenata...
Izrigali smo 7.200,00 kuna, ne znam tko mi šta predaje, ne znam koja je literatura za pojedini predmet (svaki profesor, čitam na forumu, ima svoju viziju), ako stave predavanja u siječnju kako ćemo stići pripremiti ispite, kako ćemo odraditi te seminare...
Samo zahvaljujući kolegama koji na forumu prenose što se zbiva na predavanjima saznajem novosti...
 

misel40

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Super! Ovo prerasta u čistu diskriminaciju izvanrednih studenata...
Izrigali smo 7.200,00 kuna, ne znam tko mi šta predaje, ne znam koja je literatura za pojedini predmet (svaki profesor, čitam na forumu, ima svoju viziju), ako stave predavanja u siječnju kako ćemo stići pripremiti ispite, kako ćemo odraditi te seminare...
Samo zahvaljujući kolegama koji na forumu prenose što se zbiva na predavanjima saznajem novosti...
Apsolutno se slažem! Već sam nekoliko puta napisala post s gotovo identičnim komentarom pa sam odustala jer nisam željela biti pokretač "negativnog stava"!
Kolega, izgleda da ukoliko ne možemo dobiti nikakvu konkretnu informaciju na mjestima i od ljudi od kojih bi trebali, bit će da, ukoliko nemate kristalnu kuglu, kao što je nemam ni ja, informacije trebamo čitati iz graha!
:whistling:se njima...oduvijek je tako bilo i nažalost gotovo se ništa nije promijenilo na bolje. Zanimljivo je to jer slušamo već godinama kako oni imaju spreman plan i program koji je odobren i visoko ocjenjen te mogu već sutra početi, ali čeka se ta nesretna dopusnica! Dopusnica je početkom ljeta dobivena, izrangirali su nas, iskeširali smo se (odmah), izabrali su nam izborne predmete i seminare, ograničili pravo izlaska samo na redovne rokove kojih je malo i koji se preklapaju obzirom na broj predmeta ( iako kao izvanredni nismo dužni pisustvovati predavanjima), a o informacija o literaturi na službenim stranicama je neslužbena i okvirna!!!
Sva sreća da je uz svaki predmet navedeno "samo" 5-6 knjigica ali što je to za nas žive ljude , a pogotovo one koji k tome rade i imaju obitelj. Sitnica! I onda još smatramo da imamo pravo na vrijeme dobiti konkretnu informaciju..a i podosta naših pitanja smatraju neprimjerenim i glupim.:hm:
Stoga HVALA dobrim kolegama s redovnog studija koji odvoje vrijeme i napišu nam tu i tamo koju pametnu koju čuju na svojim predavanjima.
I da, zanimljiva je informacija ( sad se ne sjećam točno o kojem je predmetu riječ) gdje je rečeno redovnima da i mi izvanredni možemo izaći na kolokvije ( koji su by the way za koji dan izgleda) ukoliko prisustvujemo redovno predavanjima za redovne!!! Moj bi posodavac za to svakako imao neizmjerno razumijevanja! Hvala im na prilici!
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
za ne povjerovati je to da i redovni dobivaju informacije na kapaljku. Ispiti se bliže, obaveze gomilaju, a iz pojedinih predmeta ili je tek dobivena literatura ili se još ne zna, čekamo ko ozebli sunce da nas obavijeste iz čega da učimo.
 

martina_sk

Administrator
Super! Ovo prerasta u čistu diskriminaciju izvanrednih studenata...
Izrigali smo 7.200,00 kuna, ne znam tko mi šta predaje, ne znam koja je literatura za pojedini predmet (svaki profesor, čitam na forumu, ima svoju viziju), ako stave predavanja u siječnju kako ćemo stići pripremiti ispite, kako ćemo odraditi te seminare...
Samo zahvaljujući kolegama koji na forumu prenose što se zbiva na predavanjima saznajem novosti...
kolega slažem se s vama i kolegicom misel40 al sam se već prestala živcirati. pomirila sam se sa situacijom i onim što je najbitnije - da neću stići položiti sve ispite u roku. neću se ja radi njih živcirati, samo se nadam da ću do 10 mj dobiti posao za normalnu plaću pa da si sama platim faks, i to naravno samo pola kolegija, a nikako sve.
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne bih rekao da se radi o živciranju, već o borbi za svoja prava...
svejedno koje godine studirala, koliko predmeta upisala, moraš imati pristup informacijama...
 

misel40

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne bih rekao da se radi o živciranju, već o borbi za svoja prava...
svejedno koje godine studirala, koliko predmeta upisala, moraš imati pristup informacijama...
Kad smo kod prava na pristup informacijama... docentica A.Musa izabrana je od strane HS za prvu hrvatsku povjerenicu za informiranje i to s 83 zastupnička glasa. Mandat je na 5 godina.
U radu je samostalna i neovisna, a prema zakonu štiti, prati i promiče Ustavom zajamčeno pravo na pristup informacijama. Sukladno Zakonu o pravu na pristup informacijama obavlja i inspekcijski nadzor provedbe zakona, podnosi optužni prijedlog i izdaje prekršajni nalog za utvrđene prekršaje.
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo rješenja!
Sutra ću je odmah kontaktirati!
U ponedjeljak očekujem inspekcijski nadzor!
 

ana2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Izborni i seminari su vidljivi na studomatu. Provjerite stanje jer meni jedan nije bio upisan. Poslala sam mail Sanji i riješeno u 15 minuta
 

misel40

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo rješenja!
Sutra ću je odmah kontaktirati!
U ponedjeljak očekujem inspekcijski nadzor!

Kolega,

da pojasnim...htjela sam naglasiti paradoks!
Sad, s Vašim komentarom, čak je postao dvostruki!

Nemogućnost dobiti konkretnu informaciju o literaturi za ispite, stalna dežuranja ne bi li nam promakla kojim slučajem neka nekonkretna i nepotpuna informacija, dolazak na faks na zakazano obvezno predavanje koje se ne održi, a o tome obavijesti nigdje, nemogućnost izbora izbornih predmeta, slanje mailova na koje ne dobiješ odgovor, beskrajno nazivanje referade u kojoj se rijetko tko javi i drugo, sve su to zapravo, ljepote studiranja!
Pa stoga, uživajmo!:cool:
 

*tamarica*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ajde nek je i taj famozni raspored objavljen! :)
i super je šta mogu bit na 2 mjesta odjednom (informacijsko-komunikacijska tehnologija i svi ostali predmeti koji su petkom) haha
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks