AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izborni kolegiji i predavanja

martina_sk

Administrator
pitat ću ja sutra sanju kad pokupim indeks pa javim. s tim da vjerujem da je u pitanju samo greška jer zbroj bodova po semestru mora biti 30, a ako ima jedan izborni onda od 3 boda ima samo 27 bodova u semestru. a sumnjam da izborni ima 6 bodova jer obvezni predmeti imaju 5 bodova.

a što se tiče dodjeljivanja izbornih, upisuje se po 5 u svaki izborni kolegij pa opet po 5. što znači da ima šanse i za one pred kraj liste da dobiju ok izborne.
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel možda netko saznao zbog čega imamo samo dva izborna predmeta u indeksu na prvoj godini?
Meni se danas nije dalo čekat pred referadom :whistling:
 

marina3

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel možda netko saznao zbog čega imamo samo dva izborna predmeta u indeksu na prvoj godini?
Meni se danas nije dalo čekat pred referadom :whistling:
na studomatu su nam upisani izborni predmet I, izborni predmet Ia, izborni predmet II i izborni predmet IIa, tako da pretpostavljam da su fulali na naljepnicama
 

Bleble

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel možda netko saznao zbog čega imamo samo dva izborna predmeta u indeksu na prvoj godini?
Meni se danas nije dalo čekat pred referadom :whistling:
Ja ću sutra prilikom podizanja indeksa u referadi pitati ako netko u međuvremenu ne sazna..
 

martina_sk

Administrator
pitala sam danas i nisu fulali već je namjerno. budu nam i to naljepili kad izaberemo izborne. bitno je ono što piše na studomatu. naravno bit će obavijest o tome kad će nam lijepiti izborne i seminarski pa ćemo opet morati nositi indeks. ccc...
 

malabudala

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam jučer bila na studomatu jer onaj papir što smo dobili prilikom upisa sadrži korisničko ime i aktivacijski kod, koji nakon registracije promijeniš u lozinku kojom ulaziš na studomat. Sve piše na tom papiru.[/QUOTE]

Oprosti, ali kak si uspjela ući na studomat, ja nikak ne mogu... možda je glupo ali nikak mi neće...
Upisuje se:identifikator korisnika u ustanovi i zaporka s onog papira ili kak?? :confused:
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Diplomski odnosno specijalistički studij

Jel ima još tko problema s odabirom izbornih i seminara? Javlja mi se greška, ne mogu doći do popisa i izabrati.
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja sam jučer bila na studomatu jer onaj papir što smo dobili prilikom upisa sadrži korisničko ime i aktivacijski kod, koji nakon registracije promijeniš u lozinku kojom ulaziš na studomat. Sve piše na tom papiru.

Oprosti, ali kak si uspjela ući na studomat, ja nikak ne mogu... možda je glupo ali nikak mi neće...
Upisuje se:identifikator korisnika u ustanovi i zaporka s onog papira ili kak?? :confused:
Za pristup studmatu upisuješ korisničko ime (brojevi)
i aktivacijski kod, s papira koji smo dobili u dvorani III.

A što se tiče odabira izbornih i seminara, na webu pravnog faksa upisuješ gore pod korisnik i zaporka ono što smo dobili pri preuzimanju indeksa (korisnička oznaka i zaporka).
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski odnosno specijalistički studij

Je si se logirala u desnom gornjem kutu?
ukucaš broj sa indeksa onaj [email protected] i lozinka sa papira koji smo dobili kod preuzimanja indeksa ili promijenjenu lozinku nakon što si se logirala
 

tinach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel netko ima sličan problem kao ja?
ja sam se tamo ulogirala na pravo.hr i kada želim otvoriti link koji mi omogućuje da si izaberem izborne i seminar, dobijem ovo-

Pogreška sigurnosti
Poštovani,

Dodijeljena vam prava ne uključuju mogućnosti pregledavanja sadržaje ove stranice. Za dodatne informacije i moguće rješenje problema javite se web-masteru ([email protected]).

eto, ni izborni neću moći izabrati..
a taman sam mislila da je net korištenjem usluga mukama došao kraj..
nikada kraja mukama na našem faksu:wtf:


edit- riješeno :)
 

neozbiljna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski odnosno specijalistički studij

Jel ima još tko problema s odabirom izbornih i seminara? Javlja mi se greška, ne mogu doći do popisa i izabrati.
Idi na našu stranicu i prije nego klikneš na link za odabir izbornih, prijavi se, gore desno imaš korisnik, lozinka,(podaci su na papiru koje smo dobili uz index ) pa nakon što se prijaviš klikni na link, i sve će ti normalno raditi. :)
 

tattep

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Tinach kako si to riješila??? Meni javlja istu grešku kao i kod tebe. Piše pogreška sigurnosti...
 

tinach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Tinach kako si to riješila??? Meni javlja istu grešku kao i kod tebe. Piše pogreška sigurnosti...
kad mi se ukazala ta porukua skužila sam da su mi izbrisali i korisničko ime i lozinku pa sam ponovo to upisala i opet klikala ...
vidjet ćeš negdje neke opcije tipa- ovaj sustav je štetan, prijavite ga adminu...i jednu od opcija- uđite na vlastitu odgovornost(nešto takvoga) pa samo klikni tamo.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jel netko ima sličan problem kao ja?
ja sam se tamo ulogirala na pravo.hr i kada želim otvoriti link koji mi omogućuje da si izaberem izborne i seminar, dobijem ovo-

Pogreška sigurnosti
Poštovani,

Dodijeljena vam prava ne uključuju mogućnosti pregledavanja sadržaje ove stranice. Za dodatne informacije i moguće rješenje problema javite se web-masteru ([email protected]).

eto, ni izborni neću moći izabrati..
a taman sam mislila da je net korištenjem usluga mukama došao kraj..
nikada kraja mukama na našem faksu:wtf:

edit- riješeno :)
Treba se prije logirati u gornjem desnom uglu. Upiše se identifikator korisnika u ustanovi i zaporka s papira koji smo dobili prilikom preuzimanja indeksa.
 

tattep

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A za prvi i drugi izborni predmet ste poredali predmete isto ili? Jer ne kužim ako izaberem prvi izborni predmet kuda onda taj isti predmet stavljam kod izbora drugog izbornog predmeta, na kraj liste ili??

"Sukladno nastavnom planu i programu studentima će biti pridruženi po 1. seminar i 2 izborna predmeta po semestru, izuzev studentima koji su upisali i razlikovne predmete kojima će biti pridodano onoliko izbornih predmeta i seminara koliko su upisali u ovoj akad. 2013/2014. godini." - zna li netko što to znači za studente koji su upisali i razliku ispita.
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Diplomski odnosno specijalistički studij

Nije da se ne znam ulogirati ;)

Aplikacija ne radi.
 

martina_sk

Administrator
Re: Diplomski odnosno specijalistički studij

Nije da se ne znam ulogirati ;)

Aplikacija ne radi.
jesi se javila sanji na mail? jesi riješila?

A za prvi i drugi izborni predmet ste poredali predmete isto ili? Jer ne kužim ako izaberem prvi izborni predmet kuda onda taj isti predmet stavljam kod izbora drugog izbornog predmeta, na kraj liste ili??

"Sukladno nastavnom planu i programu studentima će biti pridruženi po 1. seminar i 2 izborna predmeta po semestru, izuzev studentima koji su upisali i razlikovne predmete kojima će biti pridodano onoliko izbornih predmeta i seminara koliko su upisali u ovoj akad. 2013/2014. godini." - zna li netko što to znači za studente koji su upisali i razliku ispita.
ja sam poredala jednako i baš me briga, ne piše nigdje da se ne smije :)

a što se tiče ovog drugog - ako si kao student po starom programu upisao 3 stara kolegija imao si pravo upisati manje kolegija iz prve godine pa ako si upisao npr samo 1 izborni po semestru toliko ćeš ih i moći birati.
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pod Izborni I stavila sam po prioritetima, a pod Izborni II onaj koji mi je na prvoj listi bio na drugom mjestu stavila sam na prvo, prvi na drugo pa ostale jednakim redoslijedom. Općenito su bezveze stavili dvije liste za izbor jer ako imamo listu prioriteta onda se to vidi iz jedne jedine liste prema redoslijedu kojim smo predmete navodili pa prvi slobodni nam trebaju dodijeliti.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks