AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izborni kolegiji i predavanja

martina_sk

Administrator
Ajde kolege da se dogovorimo koje bi izborne valjalo uzeti. Što vi mislite?

dosta kolega spominje psihologiju u javnoj upravi (odlična profesorica, skoro najviše ocjene ima na pravokutniku), javnu nabavu (dobra katedra i po meni bitan predmet za posao), engleski (lagano u svakom smislu :)), civilno društvo i javnu upravu (nadamo se da je lagano kao i izborni na 3. god.), neki ljudska prava, migracije, azil i strance, nacionalne manjine i javnu upravu..
 

nelija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Mislim da cu ja izabrati psihologiju u javnoj upravi, socijalna politika Hrvatske (korisno zbog situacija u zivotu ) , civilno drustvo i javna uprava te
Nacionalne manjine
 

SuperDuško

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo vidim da su literaturi za civilno društvo dodali zakon o udrugama, toga nije bilo prošle godine, ali zato je umjesto dvije knjige sada samo jedna.
 

marko90

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja planiram psihologiju, civilno ako mogu opet jer sam ga vec polozio na 3.godini, njemacki te ili socijalnu politiku ili upravljanje gradovima i urbanim razvojem
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
moj su izbor strani jezik, civilno društvo i javna uprava, upravljanje gradovima i urbanim razvojem i ljudska prava ili socijalna politika hrvatske
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Javna nabava;migracije,azil i stranci;pravni aspekti upravljanja informacijama;socijalna politika hrvatske;ljudska prava;europsko antidiskriminacijsko pravo;civilno društvo i javna uprava. Mogla bi još proći i psihologija. Ostalo nikako ako ne moram.
 

Neo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
djelomično imam veze s javnom nabavom radi posla i mogu reći da je ona poprilično dosadna, a i zakon je isto takav... brdo nabrajanja, procesnih radnji, a u stvarnosti je sve...a bolje da ne govorim, u svakom skučaju osobno mislim da ću to zaobici u širokom luku
 

tinach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
psihologija u javnoj upravi, socijalna politika, ljudska prava, azil i stranci ili antidiskriminacijsko zakonodavstvo.
javnu nabavu ne bih ni u ludilu, boooooring:)
 

martina_sk

Administrator
s obzirom na vaše komentare za javnu nabavu mislim da ću ipak izabrati migracije, azil i strance :) mislim da bi to moglo biti zanimljivo i da su prof dobri.
 

martina_sk

Administrator
s obzirom da nam komp dodjeljuje izborne po principu mješavine želja, prosjeka i opet po 5 studenata na svaki izborni, dodjela izbornih je čista lutrija osim za one koji su pri vrhu liste, tj s dobrim prosjecima.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
mislim da ću izabrati Upravljenje gradovima i urbanim razvojem, Socijalnu politiku hrvatske i Engleski jezik a za četvrti izborni nisam sigurna. Da li se negdje može pogledati popis literature za izborne predmete jer nisam nigdje naišla na to?
 

martina_sk

Administrator
Kada i kako se izabiru izborni???
nekad sljedeći tjedan kad objave obavijest na web-u. sve se obavlja preko studomata. trebat će ti onaj papir s aktivacijskim kodom studomata, a korisničko ime i lozinku ćemo dobiti kad dođemo po indekse isto sljedeći tjedan kad objave obavijest.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
nekad sljedeći tjedan kad objave obavijest na web-u. sve se obavlja preko studomata. trebat će ti onaj papir s aktivacijskim kodom studomata, a korisničko ime i lozinku ćemo dobiti kad dođemo po indekse isto sljedeći tjedan kad objave obavijest.[/QUOTE]

Ja sam jučer bila na studomatu jer onaj papir što smo dobili prilikom upisa sadrži korisničko ime i aktivacijski kod, koji nakon registracije promijeniš u lozinku kojom ulaziš na studomat. Sve piše na tom papiru.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks