AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izborni kolegiji i predavanja

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Martina, nisam ništa riješila.

Na žalost, morati ću to odraditi na poslu... Što je odlično, s obzirom na to da imam hrpetinu posla, a sada još moram paziti i na ovo.

Koliko se sjećam, negdje je pisalo (a pronaći ću gdje točno) da će se izborni predmeti formirati prema interesu studenata. Pa mi nije jasno - mi ovdje ne iskazujemo nikakav interes, već nas prisiljavaju na odabir ''izbornih'' predmeta prema popunjenosti. Onda to nisu smjeli nazvati ''izbornim predmetima'', već ''dodatnim'' ili nešto slično, jer ja ovdje nemam baš neko pravo izbora.
 

martina_sk

Administrator
dodijeljeni su nam izborni! ulogirajte se kao i kad ste birali pa ćete vidjeti.

kolegice Nicole, jesi na kraju riješila problem i dobila izborne?
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kakav je ovo užasan sustav dodjeljivanja takozvanih izbornih predmeta.
dobio sam 3 od 4 ''izborna'' koja uopće nisam želio, a jedan koji sam stavio na predzadnje mjesto od dolje. Horor. Bit će muka učit ''izborne'' predmete.
 

sara1978

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolegice Martina, hvala na obavijesti. Meni je dodijeljena socijalna politika Hrvatske, upravljanje gradovima i urbanim razvojem, engleski jezik i odnosi uprave s građanima, a seminari komparativna javna uprava i komparativni politički sustavi. Od psihologije nažalost ništa :-(. Dva su izborna bila po mom odabiru, a dva nisu , dok su seminari oba bili. Napišite gdje ste raspoređeni. Vidimo se na predavanjima za izvanredne.
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dobio sam socijalnu politiku Hrvatske, migracije, azil i strance u prvom sem., civilno društvo i upravu i nacionalne manjine i upravu u drugom semestru. Seminari: komp. javna uprava i komp. politički sustavi-sve prvi izbor. Psihologiju nisam među prva tri favorita. Kolega Pigetic, nemojte očajavati, kako se ovdje ništa ne zna tako je i sa izbornima, možda neželjeni izbor bude najbolji mogući.
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Upravljanje gradovima i urbanim razvojem i socijalna politika hrvatske, njemacki i odnosi uprave s gradanima, sve prvi izbor seminar javni menadzment-drugi izbor i sluzbenicko pravo prvi izbor :D
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Informacijsko-komunikacijska tehnologija u javnoj upravi-milijarditi izbor, jedino lošije bi bio njemački koji osim na prijenosima bundeslige nisam nigdje slušao.
Ne zna se niti tko to predaje tamo na nastavnom planu.
Javna nabava-ima puno i komplicirano je iako katedra daje neku nadu u realitet kriterija ocjenjivanja.
Pravni aspekti upravljanja informacijama-ajde, bio je negdje na 4.mjestu na listi.
Socijalno pravo- katedra za radno i socijalno 3.puta na studiju-previše.
Seminari-sociologija:ne znam kaj da kažem, to može biti bingo a može biti i muka ježeva. saznat ću sutra.
Drugi seminar javne politike u RH, to je bio jedini među prva dva izbora od svega, čuo sam da je prof dobar a i materija ne izgleda dosadno.
Uglavnom izborni su 85% sve samo ne izborni. Bar meni.
 

SuperDuško

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Informacijsko-komunikacijska tehnologija u javnoj upravi-milijarditi izbor, jedino lošije bi bio njemački koji osim na prijenosima bundeslige nisam nigdje slušao.
Zašto? Meni uopće ne djeluje loše.
 

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Meni su pak ispunjene sve zelje
Izborni: migracije, azil i stranci, ljudska prava, engleski i europsko antidiskriminacijsko
Seminari: sudska kontrola uprave i komparativni politicki sustavi
 

marko90

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam dobio psihologiju,socijalnu politiku,civilno drustvo i njemacki, a za seminare, sudsku kontrolu uprave i komparativne politicke sustave. Sve kako sam i htio :)
 

Balerina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja dobila: ljudska prava, javnu nabavu, financiranje velikih gradova, europsko antidiskirminacijsko pravo..
i seminari: javni menadzment i komparativni politicki
Zadovoljna sam, sve mi je bilo u prva dva izbora :)
 

martina_sk

Administrator
Nisam.
strašno!

ja sam dobila sve pri vrhu želja tako da sam jako zadovoljna :) migracije i azil, soc politiku hrvatske, informacijski servisi i nacionalne manjine i javna uprava. i seminare javno privatno partnerstvo i komparativna javna uprava. za seminare ne znam što očekivati..
 

misel40

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prvi izborni I semestar -Socijalna politika Hrvatske
Drugi izborni I semestar - Informacijsko-komunikacijska tehnologija u javnoj upravi ???
Prvi izborni II semestar - Europsko antidikskriminacijsko pravo :)
Drugi izborni II semestar - Nacionalne manjine i javna uprava

Seminari: Javni menadžment i Javno privatno partnerstvo

Komentar; ne znam što bih rekla osim da se to stvarno ne mogu zvati izborni jer ih nismo izabrali. S druge strane, kako god okreneš obveza, pa već bude nekako. Od svega, želja mi se ostvarila samo za Europsko diskriminacijsko pravo. Ali kako je kako je i kolega Pigetic napisao dobro da nije njemački, a u bed bi me bacila i javna nabava. Tako da sama sebe uvjerila da je dobro...glavno da nije gore!
Svima sretno!
Uz dobru suradnju odvaliti ćemo mi to sve nekako!
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
strašno!

ja sam dobila sve pri vrhu želja tako da sam jako zadovoljna :) migracije i azil, soc politiku hrvatske, informacijski servisi i nacionalne manjine i javna uprava. i seminare javno privatno partnerstvo i komparativna javna uprava. za seminare ne znam što očekivati..
Nevjerojatno, ali imam izborne i seminare, konačno!

Dva izborna i oba seminara su bili prvi izbor, jedan izborni - drugi na listi želja, jedan izborni - zadnji na listi.
Nije loše.
:)

I dalje smatram da je organiziranost na vrlo niskoj razini.
 

Ena.zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Niti ja nisam dobila izborne.

Kolegice Nicole, jesi li uspjela nešto riješiti u međuvremenu? Da li si im predmete slala mailom jučer?
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Niti ja nisam dobila izborne.

Kolegice Nicole, jesi li uspjela nešto riješiti u međuvremenu? Da li si im predmete slala mailom jučer?
Pošalji mail Sanji Storjak s upitom. Jedino tako ćeš ih i dobiti.
Slala sam mailom popis predmeta nakon što su nas sve obavijestili o tome da se pokušamo ulogirati, pa tek onda birati izborne i seminare... Stvarno... smijati se ili plakati?
 

Ena.zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pošalji mail Sanji Storjak s upitom. Jedino tako ćeš ih i dobiti.
Slala sam mailom popis predmeta nakon što su nas sve obavijestili o tome da se pokušamo ulogirati, pa tek onda birati izborne i seminare... Stvarno... smijati se ili plakati?
Hvala ti,

poslala sam Sanji mail i odgovorila mi je uvjeravajući me kako se moram ulogirat u gornjem desnom uglu:gaah:, stvarno vole radit debile od nas... Dobro je što mi je u mailu napisala koji izborni su mi dodijeljeni tako da napokon više ne moram na poslu razbijat glavu s time... hvala još jednom, pozdrav
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks