AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izborni kolegiji i predavanja

sara1978

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Svi bismo izabrali psihologiju hihihi, po meni definitivno najzanimljiviji predmet (baremo meni jer me oduvijek zanima psihologija).

Ja bih izabrala psihologiju u javnoj upravi, civilno društvo i javna uprava, engleski jezik i socijalna politika Hrvatske.

Na studomat sam se logirala i prilično je zanimljiva inovacija...ali ipak stari način prijavljivanja ispita mi je ostao draži...
 

...maya...

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
s obzirom da nemogu otvoriti novu temu, postavit ću pitanje ovdje iako ne spada u ovu temu..dali je netko krenuo na predavanja, kako je na predavanjima, jel se proziva studente, dali se mora potpisivati? još jednom isprike radi pitanja u krivoj temi ali nešto mi ne daje mogućnost da otvorim novu temu.. hvala
 

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
s obzirom da nemogu otvoriti novu temu, postavit ću pitanje ovdje iako ne spada u ovu temu..dali je netko krenuo na predavanja, kako je na predavanjima, jel se proziva studente, dali se mora potpisivati? još jednom isprike radi pitanja u krivoj temi ali nešto mi ne daje mogućnost da otvorim novu temu.. hvala
Od sutra krecu predavanja
 

martina_sk

Administrator
Ja sam jučer bila na studomatu jer onaj papir što smo dobili prilikom upisa sadrži korisničko ime i aktivacijski kod, koji nakon registracije promijeniš u lozinku kojom ulaziš na studomat. Sve piše na tom papiru.
aha. nisam čitala taj papir. a mislila sam da ćemo dobiti lozinku s indeksom nekad ovaj tjedan jer su mi rekli da se mora baš osobno doći po indeks (ili s ovjerenom punomoći) jer ćemo dobiti i to za studomat, a to je jako bitno pa da kao ne i bilo zloupotrebe..
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24

Bleble

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim pomoć.. Dali netko zna, obzirom na profesore i prijašnja iskustva, na koje zborne predmeti vjerojatno nećemo morati pohađati predavanja? I koliko je upisna kvota po pojedinom izbornom predmetu? Hvala
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim nekog da objasni kakvu će ulogu prosjeci studenata igrati pri odabiru izbornih predmeta(što je danas spomenula prof.Lalić Novak)?
I još jedno pitanje-koliko mi zapravo upisujemo izbornih po godini,dva ili četiri?
Bio sam uvjeren da su četiri, i na studomatu su 4 a onda danas u indexu vidim da je u svakom semestru napisan po jedan izborni.:confused:
 

nelija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim nekog da objasni kakvu će ulogu prosjeci studenata igrati pri odabiru izbornih predmeta(što je danas spomenula prof.Lalić Novak)?
I još jedno pitanje-koliko mi zapravo upisujemo izbornih po godini,dva ili četiri?
Bio sam uvjeren da su četiri, i na studomatu su 4 a onda danas u indexu vidim da je u svakom semestru napisan po jedan izborni.:confused:
oni koji imaju veći prosjek imaju veće šanse da upišu izborne koje žele...

oni koji imaju veći prosjek imaju veće šanse da upišu izborne koje žele...
a što se tiče broja izbornih ...nisam sigurna.. i ja sam mislila da ima 4 izborna na prvoj godini
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
oni koji imaju veći prosjek imaju veće šanse da upišu izborne koje žele...

Znači oni sa slabijim prosjecima niti nemaju izborne predmete nego imaju ''izborne'' predmete tj izborne koje im biraju drugi. Divno!
 

nelija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
oni koji imaju veći prosjek imaju veće šanse da upišu izborne koje žele...

Znači oni sa slabijim prosjecima niti nemaju izborne predmete nego imaju ''izborne'' predmete tj izborne koje im biraju drugi. Divno!
tako nekako... očito kad se kvota popuni ( izborni koje biraju studenti sa boljim prosjekom) kreće se na druge izborne, tako da svi budu ravnomjerno raspoređeni
 

Balerina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
I meni je misterija koliko zapravo ima izbornih.. Bilo bi super kad bi bila samo 2.. Znaci da nam se smanjuje broj predmeta :)
I naravno, razočarana sam takvim izborom predmeta jer sam bila na polovici rang liste i cini mi se da necu uopce imati mogucnost izbora, onda ih nisu trebali zvati izborni..vec dodatni nametnuti predmeti.. :hmmm:
 

nelija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
I meni je misterija koliko zapravo ima izbornih.. Bilo bi super kad bi bila samo 2.. Znaci da nam se smanjuje broj predmeta :)
I naravno, razočarana sam takvim izborom predmeta jer sam bila na polovici rang liste i cini mi se da necu uopce imati mogucnost izbora, onda ih nisu trebali zvati izborni..vec dodatni nametnuti predmeti.. :hmmm:
i meni bi odgovaralo da su samo dva izborna... štoviše..bilo bi odlično !!! treba saznati tu informaciju
 

Sanjek

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
i meni bi odgovaralo da su samo dva izborna... štoviše..bilo bi odlično !!! treba saznati tu informaciju
2 izborna su u prvom semestru i 2 u drugom, znači sveukupno 4. Svaki nosi po tri boda
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
i meni bi odgovaralo da su samo dva izborna... štoviše..bilo bi odlično !!! treba saznati tu informaciju
Treba sutra pitat Sanju. Nekako mi realnije izgleda da je samo jedan izborni po semestru, jer da su dva po semestru imali bi ukupno 12 ispita na 7 rokova(tko to sve može u roku položiti?). No to mi ipak ne bi bilo neko čudo. Možda su samo imali fail u ispisivanju predmeta u indekse ali ni to ne bi bilo čudo.

2 izborna su u prvom semestru i 2 u drugom, znači sveukupno 4. Svaki nosi po tri boda
U indeksu fali jedan po semestru!
 

Balerina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sumnjam da bi bas tako pogrijesili da ne bi upisali 2 predmeta.. Ajde da zaborave upisati u jednom semestru, ali sumnjam da bi bas u oba izostavili.
Veslit cu se cinjenici da moramo ploziti onoliko ispita koliko ih je u indeksu dok mi netko ne dokaze suprotno :aplauz:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks