AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Europsko upravno pravo

bundas

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Koliko vidim dovoljno je za ovaj ispit učit po pitanjima iz repetitorija, al mene zanima da li je dovoljno na ta pitanja odgovorit po prezentacijama (koje su prilicno oskudne, u natuknicama) ili je potrebna knjiga??
 

IVANA1102

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ekipa jel dovoljno uciti po onim pitanjima sa stranice katedre i iz onih prezentacija ili ima jos nesto...??hvala
 

IVANA1102

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ekipa evo da se javim, polozila danas kod lane ovaj ispit, dobila 4...ne sjecam se pitanja jer sam jos u soku, ovo mi je bio zadnji ispit...ugodna, super, ne skrtari na ocjenama...sve pohvale...pita samo svoja pitanja tocno onako kako ih je objavila na stranicama faksa...ugl odicna profesorica...bez straha na ovom predmetu...ja odo papa...weeeeee
 

enna

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, jel ima sad kolokvij iz ovoga kad budu predavanja za izvanredne? hvala...
 

almah

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
danasnja pitanja: ovlasti unije i o svakoj nesto rec, koja se dva postupka vode pred sudom eu i objasniti predhodni postupak, tijela unije, vijece eu
 

lorena0810

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege može mi neko reći dal se na pitanja s katedre može odgovorit uz pomoć prezentacija ili je potrebna knjiga? Hvala
 

liverpool

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja od jucer:eek:bjasni pravo na dobru upravu,prethodni postupak za tuzbe zbog nedonosenja akta te nacelo supsidijarnosti i kontrola nad njim!!!!!!!!!!!
 

ivana29

love
Pitanje, prvi put sad upisujem predmete smjera dal to znaci da ih tek mogu polagati u 2 mj ili mogu odmah u 11? Jer za izvanredne predavanja nisu obvezna. Al posto na ovom faksu svake godine izmisljaju svoja pravila sve je moguce.
 

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
oko tjedan dana ucenja po pitanjima
Jel se uči iz knjiga ili iz prezentacija?

Pitanje, prvi put sad upisujem predmete smjera dal to znaci da ih tek mogu polagati u 2 mj ili mogu odmah u 11? Jer za izvanredne predavanja nisu obvezna. Al posto na ovom faksu svake godine izmisljaju svoja pravila sve je moguce.
Ako si izvanredni onda možeš polagati i u 11.mjesecu. Da, za izvanredne nisu potrebna predavanja
 

mape5

Super Moderator
kolokvij za izvanredne je 18.01.2016 u 15:00 sati, obavijest će biti na web stranicama.
Pravo pristupiti kolokviju imaju studenti koji će prisustvovati na oba predavanja.

literatura je na prezentacijama i ima prezentacija s pitanjima za ispit iz kojih okvira prof. neće izlaziti.
Predavanje je jučer održala prof. Ofak. Meni jako zanimljivo predavanje. Koliko sam shvatila jučer, rekla je da ona ispituje. Puno se poklapa gradiva s onim što smo već prošli na europskom upravnom prostoru. Dobili smo i papire, s dvije presude iz 60ih, malo ih prokomentirali i neka pitanja po kojima smo onda malo razglabali.

Danas daje potpise u indexe.
 

mape5

Super Moderator
a hoće davati potpise na konzultacijama ako ne stignemo danas?
jesi se raspitala što u slučaju da nisi bila na predavanju kad se djelio potpis?
U petak smo svi koji smo bili na predavanju dobili potpise u index
 

mape5

Super Moderator
položila..... kad bi svi predmeti bili tako, da ne velim jednostavni za položiti, pa ja bi već bila specijalista :)

nakon položenog kolokvija, bile smo samo dvije. Kod prof Ofak smo odgovarale i postavile nam je SAMO JEDNO pitanje, da potvrdimo ocjenu iz kolokvija. Duže joj je trebalo da ispiše sve one silne zapisnike nego što smo kolegica i ja odgovarale.
Moje pitanje je bilo kontrola načela supsidijarnosti, a njezino... uf joj nemam pojma :)

predobro :)
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kojim danom je obično ispit iz ovog predmeta? Pritom ne mislim na one koji su prošli preko kolokvija. Koji dan je ispit bio ovaj rok?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks