AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Europsko upravno pravo

martina4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li je već netko izlazio na ovaj ispit a da je imao seminar... ako je, mene zanima da li postavlja puno pitanja iz tog seminara ili ... hvala :)
 

tiky

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej... proitala sam u prijašnjim postovima da Medvedović ima konzultacije u četvrtak od 14 do 15 i 30 pa me zanima dal je to tocno .. i di se održavaju konzultacije?
 

Angel

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hvala na odg. tiky! ja sam redoviti student pa mislim samo napravit seminar koji mi je dao na predav.!
 

uli

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li netko zna na kojem principu funkcionira ispitivanje uz napisan seminar?
 

MAJALENA

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jučer bila na ispitu EUP , ispitivala je prof. Lana Ofak , jer je prof. Medvedović na putu , te ga neće biti ni na sljedećem roku.

Prof. Ofak je izuzetno korektna , sve najbolje ...
Odgovarale smo nas 4 cure , i svaku je pitala osnove osnova , po jedno pitanje :

Europsko Vijeće , Komisija , Sud ...
i to je bilo dovoljno za 2 , za bolju ocjenu povlašteni tužitelji , razlika uredbe i direktive .
Sve u svemu , predobra je profa , sve smo prošle i nemam riječi.

Za seminariste je još lakša priča , ocjenu iz seminara upisuju u index , kao pretpostavlja se da znaš o čemu si pisao !

idite na idući rok , nećete požaliti ! Sretno !
 

LIV

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej, jel mi može netko molim vas preporučiti materijal iz kojeg bi bilo dobro pripremati ovaj ispit, i reči nešto općenito o ispitu?
hvala
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
najČeŠĆe su teme:institucije europske unije;komisija,parlament,vijeĆe ministara,agencije,europski sud...

Da dobiijeŠ esej moraŠ iĆi na predavanja.
ja sam isto izvanredni pa me zanima da li moramo napisati taj esej ili ne ???
 

Slavica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolokvij će se održati 6. prosinca 2010. u 9h u dvorani u kojoj se održavaju predavanja.
Pitanja na kolokviju bit će iz gradiva koje će do tada biti ispredavano na predavanjima.

Kolokviju mogu pristupiti svi zainteresirani studenti koji su upisali predmet Europsko upravno pravo.

Kolokvij će sadržavati 5 pitanja, nema roka koliko dugo možemo pisati tih pet pitanja, koliko god nam treba da ih odgovorimo.. Pitanja će biti neka od onih iz repetitorija što obnavlja profa nakon svakog predavanja :)

29.11. nema predavanja, profesorica nam je ostavila taj dan slobodan za ponavljanje.
 

ljubeeee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
sto se tice pripreme za ispit,jel zna itko jel dovoljna ova skripta sa neta??ili sta uopce treba?:S thx..
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
sto se tice pripreme za ispit,jel zna itko jel dovoljna ova skripta sa neta??ili sta uopce treba?:S thx..
ne znam baš koliko je skripta na netu dobra, pošto je prof. Ofak rekla da se literatura bitno izmjenila. rekla nam je da učimo po predavanjima koja stavlja na net (http://www.pravo.hr/UPRP/drustveno_veleuciliste_u_zagrebu/strucni_studij_javne_uprave/predmet_smjera), tamo imaš i pitanja koja stavlja nakon svakog predavanja i na usmenom će biti ta pitanja, kako je ona rekla, neće pitati ništa izvan toga.:wink5:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks