AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Europsko upravno pravo

Sanja_19_

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prošla danas..dobila 5..pitanja razlika izravnog i neizravnog pobijanja, uredbe,odluke,direktive objasniti, izravan učinak direktiva, izvori europskog prava, praksa europskog suda kao izvor prava, nadležnost unije..
 

tarja30

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
da,samo iz prezentacija..al se nemoj bazirat na ona pitanja od ofakice jer on ima svoja pitanja..
Stvarno? :wtf: A ja sam upravo potrošila mjesec dana odgovarajući si na ta pitanja iz repetitorija. Ali ta pitanja su bazirana na tim prezentacijama. Sve od početka do kraja. Možeš mi pliz reći kaj pita otprilike? Koja se pitanja najčešće vrte?
 

čedomir

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može savjet; recimo da nisam baš nešto najbolje naučila ovaj predmet (nisam stigla), da li ima smisla izlaziti sljedeći tjedan? nije baš da ništa ne znam.ali ni ne briljiram
 

tarja30

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može savjet; recimo da nisam baš nešto najbolje naučila ovaj predmet (nisam stigla), da li ima smisla izlaziti sljedeći tjedan? nije baš da ništa ne znam.ali ni ne briljiram
Izađi na ispit. Ima smisla barem pokušati jer ako si učila onda si i naučila i imaš šanse. Sretno :)
 

Maja69

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne mogu pronaći prezentacije, dal mi može tko poslati link? i šta nije dovoljno učiti iz one skripte? hvala
 

tarja30

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ak neko zna nek mi kaže dal će prof Ofak ispitivati u 6mj?
Hoće jer piše na stranici od faksa na dijelu od katedre za upravno pravo (post od 2.4.) da se vraća i da će od srijede 15.5. održavati konzultacije.
''Doc. dr. sc. Lana Ofak vraća se sa studijskog boravka na Florida State University u svibnju te će konzultacije početi održavati od srijede 15.5.2013.''
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks