AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Europsko upravno pravo

marina24

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pitanje za one koji su polozili kolokvij: koje prezentacije moramo naucit za usmeni? Nisam sigurna koje je profesorica spomenila pa ako netko zna bila bih mu zahvalna na odgovoru. Hvala
 

mary-zgb

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Idi na katedru od upravnog prava, zatim pod rubriku predmeti i tamo otvori europsko upravno pravo. I odma ti izbaci prezentacije koje vrijede za ovaj ispitni rok, ali trebas AAI identitet da se ulogiras i skines ih.
 

Ana0305

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala ti evo sad sam pogledala ima tih 12 poglavlja jel to treba sve ucit? Ili ucit po pitanjima koja su tam stavljena? Vidim da za kololvij ima vise pitanja nego za ispit? Pa kaj je bolje izaci?
 

mary-zgb

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Idi na kolokvij. Ucis ono sto je profesorica navela da ce biti, a imas i listu pitanja koja ce se pojaviti na kolokviju ( pazi da skines pitanja za kolokvij jer imaju i pitanja za ispit). A ako to polozis, na usmenom odgovaras one prezentacije koje nisu bile na kolokviju. Postavit ce ti jedno pitanje i gotovo, tek tolko da potvrdis ocjenu.
 

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav, jel ide tko na ispit ovaj rok? Ja idem, nadam se da profesorica ne trazi puno jer sam samo osnove naucila posto i lokalnu polazem ovaj rok.
 

fakin

Super Moderator
[DOUBLEPOST=1499188153,1487783023][/DOUBLEPOST]uči se iz prezentacije profesorice koje je objavila na webu, profesorica kao i obično ugodna na usmenom i traže osnove za prolaz.
moja pitanja: opća načela prava kao izvori prava, objasniti diobu vlasti u EU i u državama članicama, izravan učinak.

tjedan dana dovoljno za naučiti
 

Ana0305

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hej, jel mi netko moze reci sta profa pita na ispitu,vidim ima dosta prezentacija pa na sta se treba vise usredocit? Hvala
[DOUBLEPOST=1500194356,1500194230][/DOUBLEPOST]Hej, jel mi netko moze reci sta profa pita na ispitu,vidim ima dosta prezentacija pa na sta se treba vise usredocit? Hvala
 

Alless

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Koje su to osnove za prolaz od onih silnih pitanja i prezentacija ???
Kazu laksi ispit...a kad vidis kaj sve trebas ucis zavrti se u glavi....
Jel ima netko neku skriptu ili tu prezentaciju satsavljenu po principu pitanja-odgovori u wordu pa da nam proslijedi...
 

teya18

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Za one koji su išli na prvi rok europsko upravno pravo, a prošli prvi dio preko kolokvija, kada je bio usmeni budući da je rok bio u ponedjeljak? Hvala unaprijed
 

zsurin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Izvanredan sam student . Ostao mi je ovaj zadnji ispit. Ne mogu ga sad polagati, već bi ga polagala u 11. mjesecu. Ispit je iz zimskog semestra pa me zanima da li ga moram ponovo upisati i platiti ili mi još vrijedi rok u 11. mjesecu. Upisala sam ga ove akademske godine.
 

milla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav ,:)
Zna li tko jesu li prezentacije s katedre dovoljne za ispit obzirom da prof Ofak nema?
I tko sad ispituje?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks