AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Engleski jezik: II. godina

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Eng 4- bilo nas je 4 cure sve smo prošle , pitanja koja su bila SIGMA , Treaty of Mastricht, Lisbon, General court, EU parlament, General Courts ,e-government, NPM, SIGMA principles ,Court Justice ostalo se ne sječam.
 

Natalija11

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel profesorica ispituje part two u cjelinama? Jer kolko vidim nije to stavljala u prezentacije pa da ne gubim bezveze vrijeme na to ako ne treba.
 

Amf

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Eng3 jel se zna kada je pismeni i usmeni sad na roku 6.7. i jel se trebam javit prof jer nemam jos na merlinu eng3 ili ce se to automatski dodat?
 

Natalija11

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Eng3 jel se zna kada je pismeni i usmeni sad na roku 6.7. i jel se trebam javit prof jer nemam jos na merlinu eng3 ili ce se to automatski dodat?
Pismeni je u 17 h, rezultati će biti navečer i u utorak prijepodne će bit usmeni. Prije pola sata je poslala mail.
Automatski će ti se dodat
 

Amf

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
U mailu pise da je to eng IV tako da nezz jesu onda u isto vrijeme? Ti isto ides na eng3?
 

Natalija11

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
U mailu pise da je to eng IV tako da nezz jesu onda u isto vrijeme? Ti isto ides na eng3?
Došli su ti jedan mail za drugim. Doslovno minuta razlike pa možda nisi vidla ovaj za eng 3. Pišu se u isto vrijeme i eng 3 i eng 4
Da, da. I ja izlazim na eng 3
 

Amf

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Došli su ti jedan mail za drugim. Doslovno minuta razlike pa možda nisi vidla ovaj za eng 3. Pišu se u isto vrijeme i eng 3 i eng 4
Da, da. I ja izlazim na eng 3
Meni nema za eng 3 ‍♀ hvala ti na info!
I da ne moras ucit part 2 za eng3.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
A iz eng IV, bazira li se više na prvi dio u prezentacijama ili na drugi?
bilo nas je 4 cure sve smo prošle , pitanja koja su bila SIGMA , Treaty of Mastricht, Lisbon, General court, EU parlament, General Courts ,e-government, NPM, SIGMA principles ,Court Justice ostalo se ne sječam.
a pismeni sam vokabular iznosi 20 bodova 10 plus 10 .
 

tinaas

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Engleski 4 danas, usmeni, sva pitanja koja su vec cure iznad napisale, sve smo prosle i to s ocjenama 4 i 5, ucenje po prezentacijama je dovoljno :)
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Engleski 4 danas, usmeni, sva pitanja koja su vec cure iznad napisale, sve smo prosle i to s ocjenama 4 i 5, ucenje po prezentacijama je dovoljno :)
bravo, dali si možda išla na test informatike prošli put , imam inf 9.7 pa ne znam što je bilo u testu prošli put i što pita ?
 

tinaas

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
bravo, dali si možda išla na test informatike prošli put , imam inf 9.7 pa ne znam što je bilo u testu prošli put i što pita ?
Ja sam ju kolokvirala prosle godine tako da stvarno ne znam :(
 

mario1975

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo vidim da se info slabo dijele pa ću podijeliti svoje iskustvo. Pismeni dio ispita nije osobito težak, ako se pročitaju tekstovi i malo provježba nema problema. Za usmeni je dovoljno na svako od pitanja, koja su kolegice u prethodnim postovima navela, odgovoriti sa par rečenica, da vidi da kužiš ono što pričaš (poslao sam u skriptarnicu pitanja i odgovore za eng IV). Par pitanja da potvrdiš ocjenu iz pismenog. I to je to
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo vidim da se info slabo dijele pa ću podijeliti svoje iskustvo. Pismeni dio ispita nije osobito težak, ako se pročitaju tekstovi i malo provježba nema problema. Za usmeni je dovoljno na svako od pitanja, koja su kolegice u prethodnim postovima navela, odgovoriti sa par rečenica, da vidi da kužiš ono što pričaš (poslao sam u skriptarnicu pitanja i odgovore za eng IV). Par pitanja da potvrdiš ocjenu iz pismenog. I to je to
Odslušala smo eng 4 i položila kada ako znate će nam dati potpis i ocjenu u indeks ?
 

AnaStep

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav. Nisam bila prisutna na predavanjima i nisam poslala zadacu koja je bila do utorka. Moze li mi tko reci o cemu se radilo i sta je profesorica rekla u slucaju da se ne napravi ta zadaca?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks