AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Engleski jezik: II. godina

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege pozdrav, možete li mi pomoći gdje da nađem materijale za eng 4 za izvanredne i koja profesorica drži ispit ?
Hvala :)
Materijali su na merlinu , tamo je i zadaća koju moraš predati do srijede ( forum tasks ) ne prošle zadaće jer to ne priznaje samo ovu zadaću za ovu srijedu, i profesorica Husinec predaje već smo počeli u 3 mjesecu .
Biti će probni test i predrok krajem 5 ali to će reći profesorica što i kako , u četvrtak preko googla meeta imao predavanje u 17 h .Pridruži se , profesorica link pošalje na mail ili na forum tasks .
 

ana46

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, kako je koncipiran pismeni ispit Engleskog III? Na sto najvise treba obratiti paznju?
 

ana46

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, kako je koncipiran pismeni ispit Engleskog III? Na sto najvise treba obratiti paznju?
I da li su jos uvijek naslovi sljedeci:
Marriage, Divorce, wills and inheritance, the european court of justice, types of english law, economics social and cultural right, forms of bussines organisation in the usa, judicial control, police power in great britan.
Molim pomoc!
 

kikicafax

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, ja sam skroz zbunjena, zašto nisu isti naslovi lekcija kod nastavnih materijala Engleskog 3 na stranicama katedre i u skriptarnici? Molim pomoć :( radi se naravno o engleskom III... Ako ima netko dobar da napise naslove ili mi objasni..
A neznam koju literaturu imaš, ali znam da se promijenila od prošle godine (došla na predavanje za izvanredne i skužila sam da imam skroz krivo, još od prošle godine marriage, divorce itd)
 

kikicafax

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
I da li su jos uvijek naslovi sljedeci:
Marriage, Divorce, wills and inheritance, the european court of justice, types of english law, economics social and cultural right, forms of bussines organisation in the usa, judicial control, police power in great britan.
Molim pomoc!
nije to više literatura...
 

kikicafax

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Super:eek::eek: jel ima netko prijevode nove literature?
A ja nemam, nisam nigdje ni našla, al dosta dobro su napravljene prezentacije i nadopunjuju se s knjigom, tipa ak je u knjizi prijevod s engleskog na hrvatski, u prezentaciji je s hrvatskog na engleski... ja sam riješila onaj Revision 1 i 2 i to je to...neznam kaj bi drugo...
 

kikicafax

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Super:eek::eek: jel ima netko prijevode nove literature?
Evo na Merlinu je objavila profa kak će izgledat test, 11 pitanja sa svim mogućim, prijevod, točno netočno, nadopuniti tekst, povezati pojmove itd... ko onaj Revision...
 

AndreaŠimičić

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo na Merlinu je objavila profa kak će izgledat test, 11 pitanja sa svim mogućim, prijevod, točno netočno, nadopuniti tekst, povezati pojmove itd... ko onaj Revision...
Ja to ne vidm na merlinu, može malo detaljnije ako nije problem?
 

kikicafax

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja to ne vidm na merlinu, može malo detaljnije ako nije problem?
Ne kužim di je nestala, valjda ju je maknula. Pisalo je 11 pitanja, točno netočno, nadopuna teksta, prijevod neke rečenice, prijevod pojma, poveži poimove, imenica u glagole, i sa strane kao po pitanju 45 sekundi do minute, ali ne za pojedino pitanje nego za cijeli test. Tog se sjećam... Ne kužim di je nastala obavijest...
 

AndreaŠimičić

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ne kužim di je nestala, valjda ju je maknula. Pisalo je 11 pitanja, točno netočno, nadopuna teksta, prijevod neke rečenice, prijevod pojma, poveži poimove, imenica u glagole, i sa strane kao po pitanju 45 sekundi do minute, ali ne za pojedino pitanje nego za cijeli test. Tog se sjećam... Ne kužim di je nastala obavijest...
Vidjela sam kasnije, ali je isto maknula hehe a ništa to je to, sretno nam bilo! :)
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Tko je pisao eng 4 ?
Kakav je bio i koliko ima pitanja ?
Dali profesorica gleda ili se može nešto pogledati po literaturi?
 

kikicafax

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Tko je pisao eng 4 ?
Kakav je bio i koliko ima pitanja ?
Dali profesorica gleda ili se može nešto pogledati po literaturi?
Pisala danas eng III, imaš malo vremena, 25 minuta, bar je nama tak bilo, tak da stvarno nema vremena za kopanje po literaturi,osim ak fkt zapneš negdje pa TOČNO znaš gdje se nalazi u knjizi pa si pomogneš. A za prolaz sam napisala...sad neznam kakav bude usmeni, valjda neće tražiti neke detalje...
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pisala danas eng III, imaš malo vremena, 25 minuta, bar je nama tak bilo, tak da stvarno nema vremena za kopanje po literaturi,osim ak fkt zapneš negdje pa TOČNO znaš gdje se nalazi u knjizi pa si pomogneš. A za prolaz sam napisala...sad neznam kakav bude usmeni, valjda neće tražiti neke detalje...
hvala
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da, nema ocjene, samo neki bodovi i onda ocjena 60/100....nadam se da je pola dosta za prolaz...
profesorica daje na testu 60 posto za prolaz , ali znam da i za manje da prolaznost , pa će te vidjeti .
Pisali ste eng 4 ?Ako jeste kakav je bio test ?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks