AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Engleski jezik: II. godina

df1959

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel se moze kak prepisati na ispitu?
#panic
Mislim da baš i nema smisla prepisivati na ispitu kad te ionako očekuje usmeni ispit na kojem moraš potvrditi ocjenu iz pismenog ispita. Na usmenom moraš gledati u kameru i ruke ti moraju biti vidljive na kameri, svakako na usmenom ne možeš varati jer te profesorica vrlo lako može uhvatiti.
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ZNAM DA NIJE TEMA,,AL MOŽDA IMA NEKA DOBRA DUŠA DA ZNA NEKOGA TKO IDE NA NJEMAČKI, TREBA MI POMOĆ OKO NJEMAČKOG 3...PLIZZ
 

Natsuz

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav,

molila bi nekog ko je bio na usmenom kod prof. Husinec svoje dojmove. Je li usmeni težak, traži li puno, je li stroga kod ocjenjivanja?

Hvala
 

marijaluna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, dali možda znate kako izgleda pismeni na engleskom (zaokruživanje, nadopuna…)? Hvala unaprijed , Maja
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav, dali možda znate kako izgleda pismeni na engleskom (zaokruživanje, nadopuna…)? Hvala unaprijed , Maja
kad sam bila prije dvije godine na ispiti da riječi prevod s hrv na eng, eng na hr , nadopuna, zaokruživanje, fraze dali se što promjenilo ne znam ali tak je nekak bilo prije 2 god, nadam se da sam Vam pomogla.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks