AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Engleski jezik: I. godina

mrt

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako se netko sjeca bilo kojih pitanja s proslog roka za ENG 2, dakle bilo sto, molim da napise, hvala
 

Plavuša

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako se netko sjeca bilo kojih pitanja s proslog roka za ENG 2, dakle bilo sto, molim da napise, hvala
nema ti se tu sta puno rec nekad ponovi test nekad sastavi novi.. ak si lekcije prosao onda ces prvi i drugi zadatak znat prijevod saeng na hrv i obrnuto i eto dva riejsena... treci ubacit rijeci di koja pripada pa eto oet su to rijeci 4 ti je samo neka nadopuna da neku frazu a 5 dvije recenice sa eng da prevedes na hrv ak ne znas tocno prevedi pola i ak ne znas tocno koja rijec znaci onda napisi bar nes slicno zna to priznat a na usmenom je pitala prve dvije lekcije .. ev ja se sjecam samo part time students u prvom zadatku... samo laganini nauci te neke najvaznije rijeci kao sto su npr u eng1 bile legislation i tak neke vaznije sretno ;)
 

tony1509

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prvi zadatak je gramatika drugi prijevod rijeci sa eng na hrv treci je ubacivanje rijeci u tekst i cetvrto je nadopunjavamje fraza tipa Legal aid is ...
 

maremiha

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, koliki je vremenski razmak između pismenog i usmenog kod ispita ENG 2? Je li usmeni isti dan ili drugi dan?
 

MarinaŠ

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Riječi za prevesti iz eng 1,koje su bile u ispitu

COERCION
LEGAL AID
LEGISLATURE
STATUTE LAW
COMMON LAW
TREASON
THE RULE OF LAW
CONCURRENT POWER
 

jopas1992

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prof. Javornik je odlicna. Na usmenima rado povisi ocjenu i kad ne znas tocan odgovor bitno je da pricas nesto o toj temi makar kao dijete u osnovnoj skoli. :)
 

kristina.s

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako ja sada u 9 mj polažem engleski na zadnjem roku, pišem samo prvi dio, a drugi tek onda mogu pisat u 11 mj ili ne? tnx na odg
 

Nikolina V

zbunjola
imam pitanje :) ima li netko voljan tko bi htio mi na mail poslati skriptu iz eng 1. jer sam imala totalni kolaps sa kompjuterom i ostala sam bez svega..hvala unaprijed
 

teja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zašto meni na studomatu za engleski 2 piše da je sutra usmeni, greška neka? ili nema pismenog
 

lasta218

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, ako iz pismenog imam 3, da li postoji mogucnost pada na usmenom? sa lekcijama i prepricavanjem gradiva nisam bas na ti :D
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks