AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Engleski jezik: I. godina

theprevara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ajde pliiiz,ako je netko bio danas pisao eng 2, da samo napise koncept testa. bila sam sprijecena ici jutros na kraju,pa cisto da znam za dr rok jer ga mooram dat. hvala unaprijed :)
 

arizona

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Koliko se mogu sjetiti na prvoj godini engleskog dva koncept je slijedeći: upisivanje "the" i "a"/" an" u tekst, Dopunjavanje jednom do dvije rijeci nepotpunu rečenicu koje se uglavnom tiče definicija i nekih pojmova u prezentacijama, prijevod teksta s engleskog na hrvatski. Eventualno još nešto ima ili ubaciti u tekst na pravo mjesto ponuđene rijeci ili u pravom glagolskom obliku. Da li se ista mijenjalo,neznam. Možda netko odgovori.
 

theprevara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Koliko se mogu sjetiti na prvoj godini engleskog dva koncept je slijedeći: upisivanje "the" i "a"/" an" u tekst, Dopunjavanje jednom do dvije rijeci nepotpunu rečenicu koje se uglavnom tiče definicija i nekih pojmova u prezentacijama, prijevod teksta s engleskog na hrvatski. Eventualno još nešto ima ili ubaciti u tekst na pravo mjesto ponuđene rijeci ili u pravom glagolskom obliku. Da li se ista mijenjalo,neznam. Možda netko odgovori.
hvaala ti. opet ovi clanovi.idu mi na zivce. dakle malo kompliciranije od prvog dijela,da znam sta me ceka. tenks jos jednom :)
 

sa3sa3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
hvaala ti. opet ovi clanovi.idu mi na zivce. dakle malo kompliciranije od prvog dijela,da znam sta me ceka. tenks jos jednom :)
Iz eng 2 na ovom roku prvi zadatak je bio prijevod engleskih rijeci, drugi prijevod s hrvatskog na engleski, treci ubacivanje ponudenih rijeci u tekst, cetvrti nadopunjivanje recenica i zadnji peti je prijevod teksta s engleskog na hrvatski. Nije bilo gramatike kao u eng 1. :)
 

theprevara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Iz eng 2 na ovom roku prvi zadatak je bio prijevod engleskih rijeci, drugi prijevod s hrvatskog na engleski, treci ubacivanje ponudenih rijeci u tekst, cetvrti nadopunjivanje recenica i zadnji peti je prijevod teksta s engleskog na hrvatski. Nije bilo gramatike kao u eng 1. :)
aa hvala puno odma mi je ljepsi zivot kad nema gramatike
 

kanmaja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imam molbu.
Ja upisujem javnu upravu ove godine izvanredno, molim vas tko ima knjige iz svih predmeta za prvu godinu da mi se javi, ako bi bio voljan naći se samnom da iskopiram knjige. Ili ako netko zna gdje bih mogla nabaviti polovne knjige. Hvala
Kontakt: [email protected]
 

karla1818

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako prijavim 2 ispita za isti dan, može li se dogoditi da budu u isto vrijeme? (npr.eng i nauka)
 

Pink

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ekipa..Molim vas jel neko moze reci otkud da ucim eng 1..Ovo mi ne vec treci put da izlazim i nikako ne mogu poloziti
 

donam

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima!
Ja sam ovaj eng II zbog nemarnosti otegnula do 4.puta i planiram to poloziti sada na ovom roku.
Dali je netko izasao 4.put na ispit? Jel se u tom slucaju usmeni odgovara pred povjerenstvom kao i iz ostalih predmeta? Nisam nigdje do sada vidjela da se spominje neka komisija
Hvala :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks