AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Engleski jezik: I. godina

Nerea

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim kolege za pomoć!s obzirom da se engleski podjelio na dva dijela zanima me da li se sad prvo ide na pismeni,pa tek kad se da i drugi dio ide na usmeni ili se oba puta ide i na pismeni i na usmeni?Nakon dugo vremena se vraćam na fax a vidim da je to jedna od novina :grin:
oba puta na pismeni i usmeni jer su to sada 2 predmeta
 

theprevara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
to su dva totalno zasebna predmeta nazovimo ih tako. tako da imaš pismeni-usmeni za eng 1 i pismeni-usmeni za eng 2. svaki zasebno dakle. Bože pomozi nam :grin:
 

theprevara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pitanje da si skratim muke. na ispitu engleski 1. zadatak di moramo ubacit rijeci u tekst. jel imamo rijeci ponuđene ili moramo sami razmišljat. ovo drugo mi se baš i neda,pa se nadam da su ponuđene :Đ
 

Ivancica05

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Znam da nitko trenutačno ne traži tu informaciju, ja sam neki dan pa eto šta se tiče pismenog dijela iz Engleskog I :
- 1. zadatak ubaciti članove (the, a, an)
2. zadatak- prevesti riječi sa engleskog na hrvatski
3. ubaciti ponuđene riječi u tekst
4. nadopuniti definicije
 

1234m

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zanima me koje rijeci bi se mogle naci za prevest i koje definicije bi mogle doci u testu, ako iko zna?
Unaprijed hvala :)
 

saras

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jesu dosli rezultati sa danasnjeg ispita? Ja bas nemrem nac :/

REZULTATI PISMENOG ISPITA 17.2. I RASOPRED USMENOG
Pismeni ispit položili su sljedeći studenti:

Andrej Barbić 5
Nadia Boulahia 4
Ivana Cesnik 2
Anamarija Glasnović 2
Matea Godrijan 2
Nataša Jakunović 2
Matea Katunar 3
Anja Kos 2
Helena Križan 2
Marija Lilić 2
Lucija Markuz 3
Matija Marodi 4
Karla Miletić 3
Dominik Pažitka 4
Marko Pomahač 3
Mateja Rogić 2
Danijel Simić 2
Sara Surić 3
Ivan Šćerba 3
Željka Šikić 2
Iva Šoljić 3

Studenti koji nisu položili pismeni ispit mogu dobiti testove na uvid u četvrtak 19.2.2015. u 9:30 u kabinetu, soba br. 6.

Usmeni ispit održat će se u četvrtak 19.2.2015. prema sljedećem rasporedu:
10:30 Barbić - Jakunović
11:15 Katunar - Miletić
12:00 Pažitka - Šoljić
 

Anna5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege,trebala bi savjet glede Engleskog II,prof nam je rekla da možemo birati želimo li klasični usmeni ili umjesto klasičnog usmenog možemo napraviti prezentaciju,budući da sam tremaš, nez za što se odlučiti,ima li tko kakva iskustva glede tih prezentacija?
 

fakin

Super Moderator
radi prezentaciju jer imaš manje muke s tim predmetom. sat-dva ti je dovoljno za napraviti prezentaciju i bok. najbolje da ćemo još gubiti vrijeme s učenjem i ovog predmeta
 

conan

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ekipica jel mi moze neko stavit link od prezentacija za engleski II jer nemrem nikako nac na stranici od prava? fala :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks