AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ekonomija javnog sektora

marija3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Neznam kakve su prezentacije ja sam ucila iz neke skripte od profe. i prosla,pitala me ekonomiju j sektora,ekonomiju,podjela oskudnih resursa (nadovezala se na ekomoju kao kome se dijele ),i pitala me kako bi ja kao ekonomist javnog sektora rijesila pitanje peljeskog mosta...ugodan i kratak ispit...
 

Mani10

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim Vas da li su to one prezentacije u skriptarnici iz 2008.? Jel je to dovoljno za ispit?
 

mimica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prezentacije su dovoljne, treba jednom pročitati čisto da se zna o čemu se tu radi..ja kad sam bila na ispitu nije me pitala ni jedno pitanje iz tih prezentacija samo koje bi reforme provodila da sam ministar financija.
 

Mani10

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Neznam kakve su prezentacije ja sam ucila iz neke skripte od profe. i prosla,pitala me ekonomiju j sektora,ekonomiju,podjela oskudnih resursa (nadovezala se na ekomoju kao kome se dijele ),i pitala me kako bi ja kao ekonomist javnog sektora rijesila pitanje peljeskog mosta...ugodan i kratak ispit...
Kako da nabavim tu skriptu od profesorice? Hvala unaprijed
 

Anchy055

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Sve pohvale za prof.Tišma, jedan od najugodnijih ispita do sada, pitala pojam javnih prihoda, ostale vrste prihoda , koja je razlika između poreza i doprinosa, ekonomija , profesorica voli mišljenje čuti o nekoj temi koju puta,nema pritiska i 5 je u indexu

ima tko od kolega da je bio na ispitu sad 22 u Irmo i jel unesena vam ocjena u studomat ?
 

ethela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo,obzirom da nitko baš nije aktivan na ovom predmetu,a ja sam položila da velim par riječi za one koji se odluče za ovaj predmet. EJS je zanimljiv,nije težak za učiti,ima skriptica koja je dovoljna i profa je također dobra:moja pitanja su bila nevidljiva ruka tržišta,s kojom je teorijom povezan ejs,i kako javni sektor utječe na naše živote,i doprinosi.Bio je ovo dobar "izlet" i malo pomak od samih zakona. :)
 

Luna20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nije se ništa mjenjalo, uči se po prezentacijama prof.Tišma
ja imam njezinu skriptu,o prezentacijama nemam pojma..jel ih ima netko pa da mi pisalje na mejl?
i jel ide netko mozda na ovom roku na ejs?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks