AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ekonomija javnog sektora

Anchy055

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja imam njezinu skriptu,o prezentacijama nemam pojma..jel ih ima netko pa da mi pisalje na mejl?
i jel ide netko mozda na ovom roku na ejs?
prezentacije su ti u biti skripta, nema razlike..uči po skripti i prolaz je siguran
 

tomislavk

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ispit se polaže Na insititutu za razvoj i međunarodne odnose.
Moja pitanja su bila ekonomija javnog sektora, čime se bavi i pod koju disciplinu spada.
Ispit vrlo kratak i pet u indexu.
 

FIFIRORY2

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
MOZE LI MI NETKO REĆI JEL SE STA PROMJENILO ILI SE ZA OVAJ ISPIT JOŠ UVIJEK UČI IZ SKRIPTE 2014
[DOUBLEPOST=1517768492,1517768429][/DOUBLEPOST]MOZE LI MI NETKO REĆI JEL SE STA PROMJENILO ILI SE ZA OVAJ ISPIT JOŠ UVIJEK UČI IZ SKRIPTE 2014
 

Ina1983

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bila sam na ovom ispitu u utorak, prof nije bilo, dočekalo me pripremljeno pitanje na koje sam pisala esejski odgovor. Položila bez problema.
 

mario1975

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Predmet za poželjeti, poslala nam na mail temu i pisali esej sat vremena. Tema je bila, koliko se sjećam: Utjecaj pandemije na ekonomiju javnog sektora u RH.
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Predmet za poželjeti, poslala nam na mail temu i pisali esej sat vremena. Tema je bila, koliko se sjećam: Utjecaj pandemije na ekonomiju javnog sektora u RH.
Po čemu si učio predmet? skripti iz skriptarnice?
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel bio tko na roku u 9mj?iskustva?
Bila sam ja, pročitala sam skriptu koja se nalazi u skriptarnici da znam o čemu se radi u predmetu jer sam izvanredan student i daaavno sam odslušala predmet. Ugl na dan ispita sam dobila mail od prof da napišem esej na temu utjecaj covida kao što je i kolega imao na roku prije. Dala je rok do sljedećeg dana. Ja sam ga napisala na dan ispita, negdje stranicu i pola. Dobila 4.
 

suki

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bila sam ja, pročitala sam skriptu koja se nalazi u skriptarnici da znam o čemu se radi u predmetu jer sam izvanredan student i daaavno sam odslušala predmet. Ugl na dan ispita sam dobila mail od prof da napišem esej na temu utjecaj covida kao što je i kolega imao na roku prije. Dala je rok do sljedećeg dana. Ja sam ga napisala na dan ispita, negdje stranicu i pola. Dobila 4.
Hvala....
 

KMLM

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Koliko znam je pismeni u obliku eseja
Ja sam ga riješila sada u drugom mjesecu, piše se esej 45 minuta gdje se tema dobi na mail te se mailom vrati, tema mi je bila kako je pandemija utjecala na ekoniju, te dobre i loše strane toga,...tako nešto....dobila 4....
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja sam ga riješila sada u drugom mjesecu, piše se esej 45 minuta gdje se tema dobi na mail te se mailom vrati, tema mi je bila kako je pandemija utjecala na ekoniju, te dobre i loše strane toga,...tako nešto....dobila 4....
Tako sam i ja na jesen pisala, s tim da nam je dala rok do idućeg dana. Isto 4 dobila.
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel u eseju moramo koristit definicije iz skripte ili mozemo koristit neke druge izvore, tipa s interneta?
Ja sam pročitala skriptu, nisam koristila definicije već sam se bazirala na općenito stanje u državi i kako je utjecalo tipa na školstvo, vojsku i da su prihodi od cestarine umanjeni jer je korona uzrokovala smanjeno putovanje, turiste itd. Stranicu i pola sam napisala.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks