AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ekonomija javnog sektora

frankie.sh

Lažljivac
prema svemu ovom napisanom usuđujem se zaključiti da je dovoljno učiti po prezentacijama koje su u skriptarnici ili postoje neke novije?! pošto u ovim prezentacijama stoje neke statistike iz 2005g i 2008g
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zna li itko zasto i kako to da je ispit 4.3. umjesto 18.2. ?
jel to tocna info (mislim, stoji na stranicama fakulteta, ali me totalno zbunjuje datum sada!) ?
ili je to trebao bit 4.2., a sad za 18.2. jos nije nista objavljeno???
help!!


btw, dajete ljudi: jel tko izlazio ove godine na ispit? jel se jos uci iz iste literature?
 

snjegulja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Danas sam prosla ovo, dobila 4 iako nisam sigurna sto me je tocno pitala. Nadopunila sam odgovor od kolegice, javna dobra i to je to. Uglavnom,treba procitati one prezentacije od profesorice i znati otprilike definicije CBA, cost effectiveness analiza, input output, sto je ek. javnog sektora. Polako i opusteno i pricat svojim rijecima.
 

macak

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Danas sam prosla ovo, dobila 4 iako nisam sigurna sto me je tocno pitala. Nadopunila sam odgovor od kolegice, javna dobra i to je to. Uglavnom,treba procitati one prezentacije od profesorice i znati otprilike definicije CBA, cost effectiveness analiza, input output, sto je ek. javnog sektora. Polako i opusteno i pricat svojim rijecima.
Reci mi koliko dugo si spremala taj ispit? Jel dovoljno ak sada počnem pa do slijedećeg roka? Ej, samo malo! Kako to da je bio danas ispit, zar nije od 7.-11.4.?

Reci mi koliko dugo si spremala taj ispit? Jel dovoljno ak sada počnem pa do slijedećeg roka? Ej, samo malo! Kako to da je bio danas ispit, zar nije od 7.-11.4.?
Pardon, tek sad vidjeh koji datum je post napisan...
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Najugodniji ispit do sada, fokusirajte se na ova pitanja za koja su kolege rekli da se ponavljaju. Danas su pitanja bila: Adam Smith - nevidljiva ruka trzista, javna i privatna dobra, razlika izmedju poreza i doprinosa, javna politika, input-output analiza. Profesorica je vrlo pristupacna, ugodna, odgovarajte vlastitim rijecima i spomenite pokoji primjer ;)
 

dea0703

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Najugodniji ispit do sada, fokusirajte se na ova pitanja za koja su kolege rekli da se ponavljaju. Danas su pitanja bila: Adam Smith - nevidljiva ruka trzista, javna i privatna dobra, razlika izmedju poreza i doprinosa, javna politika, input-output analiza. Profesorica je vrlo pristupacna, ugodna, odgovarajte vlastitim rijecima i spomenite pokoji primjer ;)
Iz cega ucite ovaj predmet??
 

snjegulja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imaš njezine prezentacije na webu od faksa. Možda čak ima i tu negdje na temi za skinut. Gle, to samo treba proći, pročitati 1-2 puta i pričati svojim riječima. Naravno, ako imaš vremena i volje možeš ti to sve naštrebati. Ali ja sam svojim riječima pričala i dala mi je 4. Zapravo je to samo kao ugodni razgovor i to je to.
 

Boki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej,kolege!!! Svaka pohvala profki,čista petica!!! Toliko je opuštajuća atmosfera da slobodno bez presinga izađete na ispit!!! SRETNO SVIMA

Najugodniji ispit do sada, fokusirajte se na ova pitanja za koja su kolege rekli da se ponavljaju. Danas su pitanja bila: Adam Smith - nevidljiva ruka trzista, javna i privatna dobra, razlika izmedju poreza i doprinosa, javna politika, input-output analiza. Profesorica je vrlo pristupacna, ugodna, odgovarajte vlastitim rijecima i spomenite pokoji primjer ;)
:)
 

Branimir

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bio danas na ispitu i dobio 4.
Profesorica je mrak!
Pitanja standardna - što je ESJ, Cost Benefit, javna dobra, javni prihodi.
Pročitaš predavanja iz skriptarnice, dođeš na ispit i pročakulaš s profesoricom o gradivu. To je to, nema dalje :)
 

zaky

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel mi netko može ma mail poslati ova predavanja iz skriptarnice
pošto još uvijek ne mogu skidati ništa iz nje
hvala !
 

chubelina

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
danas bila kod profe- pitala me sto su javni rashodi. sto je ekonomija j.sektora i sto je ekonomija... cb analiza i cost effectivnes analizu,in put output analizu...i dala mi 5
 

zaky

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo bila na ovom roku, profa je zakon bila gotova za par min

pita definiciju ekonomija javnog sektora i javne prihode te me pitala da sam ja ministar financija koje bi reforme provela i to je to, može se sve svojim riječima :D
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks