AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Državna uprava

DOMIHNO

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ti si imao cijeli ispit ili drugi dio kolokvija? Koja su bila pitanja?
Drugi dio a pitala je javne sluzbe i javnu vlast ,tendencije razvoja sluzbi id ioceg interesa,upravne reforme,ucinke menader reformi,glavne komponente jav.sluzbi,2 problemska zadatka je ovak izmislila,komunalne djelatnosti,kriterije upr.kapaciteta,ustanove i javne ustanove.
Skoro svaki naslov je mene i kolegicu pitala po knjizi
 

blondy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Drugi dio a pitala je javne sluzbe i javnu vlast ,tendencije razvoja sluzbi id ioceg interesa,upravne reforme,ucinke menader reformi,glavne komponente jav.sluzbi,2 problemska zadatka je ovak izmislila,komunalne djelatnosti,kriterije upr.kapaciteta,ustanove i javne ustanove.
Skoro svaki naslov je mene i kolegicu pitala po knjizi
Bome dosta koliko si imao bodova na kolokviju? Koje vam je ocjene dala? Ak ste sve ovo znali nadam se da nije bila škrta na ocjenama
 

sanjab

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kak je proslo? :D
Hej, odgovarala sam drugi dio kolokvija kod profesorice Dzinic. Dobro je proslo, pitala me je javne ustanove, njihove osobitosti, jedan problemski zadatak i jos nesto cega se ne sjecam. Problemski je bio tipa ako drzava povjeri pokupljanje smeca nekom privatniku, a on to ne obavlja kad treba i ne na svim podrucjima, koje obaveze on krsi. Zaboravila sam objaviti na vrijeme
 

kkozic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja, ne znam da li da saljemo mail ili da pricekamo do sutra dok je isprave ispite pa ce mozda onda javiti
stavili su rezultate ispita, još prijepodne ja mislim, tak negdje, oni imaju usmene u četvrtak u 15.00h, ali ne piše kod koga
 

Luc_20

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
stavili su rezultate ispita, još prijepodne ja mislim, tak negdje, oni imaju usmene u četvrtak u 15.00h, ali ne piše kod koga
Možda onda da posaljemo mail cisto da znamo iako nadam se da nece nama biti sutra. Mislim da bi nam barem dan ranije trebali javiti
 

kkozic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Možda onda da posaljemo mail cisto da znamo iako nadam se da nece nama biti sutra. Mislim da bi nam barem dan ranije trebali javiti
I ja se nadam, mislim da ne bude jer bi poslali već tijekom dana neki mail. Javila sam se sad prof. Džinić, kad odgovori javim. :)
 

blondy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Usmeni kod prof. Lopižić danas pitanja: definicija jav. službi, glavne komponente JS, temeljne obveze JS, ukidanje ustanove, strukturni učinci menadžerskih reformi i mislim da je to to. Profesorica je super, opuštena atmosfera.
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja sam bio kod Dzinic danas na usmenom,ugodno iskustvo,dosta podpitanja daje ti da razmislis,mozda je cura koja je odg samnom trebala vecu ocjenu dobiti ali nismo mi da ocjenjujemo. Pita prakticki podnaslove i onda o tome ti pricaj i voli uvijek da se poveze s ostatkom gradiva.
Dovoljna s kripta sa nadopunom iz knjige,uz malo srece !
Koju si skriptu koristio
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks