AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Do kad traju upisi?

Marina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
2. sam izvanredno i upisujem pad.
Jel netko zna koliko i do kada?
Ovdje su svakakvi iznosi i datumi...

Ja sam upisala pad...i to prve godine..
upisala sam po starom programu programu ..sa 4 položena ispita prebacili su me na bolonju bez pitanja, 3.600,oo kn
 

mya_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pa što se to može?pa što nije logično da studiraš po starom programu ako si tako upisala ili eventualno da te pitaju dal hoćeš po bolonji.znam da je frendica mogla birat na pravu kad je upisivala ponovno pad prije jedno 2 god
 

marinela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok,

Na forumu pise puno razlicitih informacija.

Nadam se da mi netko moze na jos par pitanja odgovoriti.

Znaci, ako si po starom programu i nisi dao uvijet kao izvanredan student.

Da li gubis prava studiranja? ili Upisujes ponovno tu istu godinu po starom programu ? ili Prebacuju te na bolonju ?

Hvala unaprijed.
 

mya_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a mislim da će te prebaciti onda na bolonju što znači da ćeš morat polagati razliku.a ne gubiš prava kad si već izvanredan student. a najbolje da nazoveš referadu i pitaš dal možeš po starom programu studirat ako si do sada na taj način studirala ili će te prebaciti na bolonju
 

mya_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
za izvanredno do kraja 11 mj a redovne do danas ili moraš platiti oko 150 kn dodatno ako je od pon pa nadalje
 

Patka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Idem danas upisat pad i uplatila ja 3600, sad me brine jel trebam još 300 za upisninu ili je to uključeno u tih 3600
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna netko kada se može upisati najranije u višu godinu?
Neću biti u Hrvatskoj pa me zanima mogu li se upisati već sada ako imam uvjet ili postoji neki termin? Thanx:mellow:
 

Ivy

Admin
ne vjerujem da se vec sada mozes upisati
najranije u 9 mj

ako nisi u RH posalji nekog drugog
frendicu...
ne moras se osobno upisivati
 

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej ljudi jel mi može netko reći kad počinju upisi u višu godinu?? Jel sad u 9mj ili u 10mj? Izvanredna sam studentica. Neznam više gdje da postavim to pitanje, a ne mogu do faxa- saobraćajku imala.
 

Latica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej ljudi jel mi može netko reći kad počinju upisi u višu godinu?? Jel sad u 9mj ili u 10mj? Izvanredna sam studentica. Neznam više gdje da postavim to pitanje, a ne mogu do faxa- saobraćajku imala.
Ja sam jučer pitala u referadi. Upisi počinju idući tjedan (od 10-12h) i traju do kraja rujna. Ako bude dekanski rok, onda do kraja listopada.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks