AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Do kad traju upisi?

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
To do kraja rujna vrijedi i za izvanredne, jer smo prošle godine mi imali do kraja 11mj., pravo upisa?? E da a kaj treba od materijala kupit u knjižnici za upis u treću godinu?? I jel još vrijedi ono 50 bodova je potrebno za upis u višu. Il su možda nekaj promijenili kak i obično stalno nekaj mjenjaju.

Zahvaljujem Latica
 

Latica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
To do kraja rujna vrijedi i za izvanredne, jer smo prošle godine mi imali do kraja 11mj., pravo upisa?? E da a kaj treba od materijala kupit u knjižnici za upis u treću godinu?? I jel još vrijedi ono 50 bodova je potrebno za upis u višu. Il su možda nekaj promijenili kak i obično stalno nekaj mjenjaju.

Zahvaljujem Latica
To sam i ja pitala jer sam izvanredni student. Za sve je do kraja rujna. Na ova ostala pitanja ti nažalost ne znam odgovor.
 

magali

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nemojte zezati da sada i za nas izvanredne vrijedi do kraja 9mj.?Ajme meni a ja racunala da cu sljedeci mjesec platiti...:crying2:
 

mimek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
I meni je rečeno u referadi da upisi traju do 30.09 (i za izvanredne). Spremam se u srijedu da i to riješim.
 

dborov 50

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da do kraja rujna, ake ne bude odobren dekanski, a ako bude dekanskog onda do kraja listopada. Cijena za izvanredne studente nije se mjenjala.
 

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
E jel tko zna od koliko sati, (radi vlaka mi je) počinju upisi, jel 9 ili 10h i do kad traku, 12, ili dulje??
 

BONZO

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
moze li mi netko reci kolika je školarina ove godine?i da li se svi materijali za upis mogu kupiti u knjižari pravnog fakulteta te koliko to košta?
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo ja sam danas čula da upisi ne traju samo do 30.9.,da se još ne zna,da će se valjda sutra (poslije sutra) znati i za to i za dekanski (to sam stavila u temu o dekanskom),ali uglavnom da NE TRAJU SAMO DO 30.9. !!!
 

branko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
indexs ideš testirati tek kad položiš sve ispite iz godine koju si upisao, a to ti je samo mali štanbilj na zadnjoj strani našeg indexsa
 

Sun

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo ja sam danas čula da upisi ne traju samo do 30.9.,da se još ne zna,da će se valjda sutra (poslije sutra) znati i za to i za dekanski (to sam stavila u temu o dekanskom),ali uglavnom da NE TRAJU SAMO DO 30.9. !!!
:yahoo:
ajde, bar će mi plaćica sjesti, pa mogu starcima vratit lovu :rofl:

i moći ćemo platit na rate (šuška se :rofl:) al vidjet ćemo sutra :spin:
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
indexs ideš testirati tek kad položiš sve ispite iz godine koju si upisao, a to ti je samo mali štanbilj na zadnjoj strani našeg indexsa
ISPRAVAK NETOČNOG NAVODA KOLEGE FORUMAŠA

testiranje semestra nema veze sa položenim ispitima
i žig se ne lupa na zadnju stranicu indeksa, već na stranici
gdje su upisani predmeti semestra koji se testira.

dakle, nije potrebno položiti sve pispite kako bi se testirao indeks.

kao što je već navedeno u topicu Testiranje semestra, za to je
potrebno imati sve potpise profesora, vratiti knjige koje su
eventualno posuđene u Biblioteci Pravnog fakulteta, te imati
žig od sistematskog i zubara.

što se tiče ovog žiga koji spominjete, kolega, radi se o žigu koji
se dobiva, također u referadi (soba 10), nakon što se polože svi
ispiti određene godine studija i može se dobiti kako na kraju akademske
godine, tako i tijekom iste. dakle, u trenutku kada student položi sve ispite,
odlazi u gore navedenu sobu i dobiva žig "položeni ispiti _ godine studija".
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks