AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Do kad traju upisi?

Didi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi, pozdrav!
Dal mi može ko slučajno reći do kad mogu upisati apsolventsko? i dal trebam donesti i one potvrde da sam obavila stručnu praksu?
unaprijed hvaaala!
 

george costanza

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Možeš se upisati do kraja 10.mj. Kada ćeš testirati semestar, tada moraš donijeti potvrde o obavljenoj praksi.

Mya zg odeš lijepo u knjižaru na tmt3 i tražiš odgovarajuće formulare, te uplaćuješ propisanu svotu novaca na žiro račun.
 

Nika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li je netko provjerio u referadi koji je zadnji dan upisa u višu godinu?
 

Nika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A gle ljudi, ja mislim da je do kraja dekanskog roka ili dan, dva duže, a on ne traje do 31.10.

Pitala sam jel netko provjereno zna iz referade jer se meni nitko ne javlja na telefon tamo, ko da je ta slušalica tak teška za podići.

Na oglasnoj ploči piše da su upisi još i u listopadu ali ne piše točno do kad. Zato pitam jel zna netko točan datum da ne bi ispalo da su si studenti zabrijali nešto poput ovog ja mislim...
 

Ivy

Admin
nam da je prosle godine bilo negdje tamo do 25.10. a za ovu godinu jos nitko nije nista obznanio pa ne znamo
 

redone

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
čim prije-to bolje,ja sam lani par dana nakon dekanskog (oko 23.10.),a za apsolventsko upisat,index treba ostat na faxu par dana,pa je bolje to obavit prije ispita
 

chuchi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
all rigth!
opet bumo se beZplatno vozikali črnomerec-dubrava...pa tako opet..i opet...
cijeli dan u krug...
dok ne počnu sapunice, onda doma na pauzu,pa sve ispočetka LOL
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
meni je to totalno glupo, ono dekanski je još negdje oko 10.10. i kasnije a nastava počinje 1.10. neki još neće ni znati jesu pali, upisali parcijalu ili upisali drugu godinu a predavanja su već počela.
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a oni koji su dali par ispita, mislim da će dati najviše dva ispita (sigurno neće više) ili im ostaje pad.....oni koji su na klackalici, hoće li parcijala ili upis više.....njima mozda nedostaje taj jedan koji to određuje.....a ako upisuje parcijalu ionako upisuje par predmeta iz više koje će morati slušati i skupiti iz njih potpise i kasnije moći polagati prije nego upiše ove ostale....tako da nije tako strašno ;)
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
hvala na opsežnom objašnjenju. sve to me je i zanimalo jer nisam imala pojma što upisati :worshippy:

moja situcija je da još moram položiti politologiju za parcijalu, usmeni je u utorak, nadam se da sam prošla pismeni i da će me pustiti na usmenom da to već jednom riješim. ako prođem onda sumnjam da ću za dekanski nešto pripremati jer su mi naravno ostali najgori predmeti-nauka, financiranje i uvod u državu.

koliko bodova skupa su ove koje si nabrojala za lakše položiti? ja ću sada ako položim politologiju imati 32 boda skupljena.

i da, jel mogu ići na predavanja nekog predmeta koji nisam upisala, kao recimo opće upravno i skupiti potpise ili ne?

imam osjećaj kao da mi se u glavi vrti tisuću pitanja :)
 

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi, što se ne može upisati (osim diplomskog) za slučaj parcijale treće?
 

Đivo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Meni isto treba jos jedan ispit da mogu upisat cijelu trecu a ako ne uspijem ceka me parcijala pa ne kuzim koje predmete s trece upisujem.
 

mya_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a po bolonji upisuješ ispite koji su ti ostali s 2 god i onda sve s treće da ukupno skupiš 60 bodova
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks