AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Do kad traju upisi?

Ivy

Admin
netko je napisao da traju do 25.10 nisam sigurna od kuda ta informacija
a to je vrlo moguca informacija jer je i prosle godine bilo tako
 

dubbi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a po bolonji upisuješ ispite koji su ti ostali s 2 god i onda sve s treće da ukupno skupiš 60 bodova
a koji se ne smiju? teško mi je vjerovati da se diplomski može upisati. može li se praksa upisati?
 

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
već sam zvala referadu, nisu mi htjeli reći preko telefona, zato i pitam ako netko zna, jer nisam iz ZG i problem mi je doći samo radi tog pitanja, shvaćaš?? imam dovoljno soli u glavi da mi i samoj padne na pamet nazvati.
:rolleyes:
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kad dobiješ upisni materijal (onih par papira) pisat će ti popis predmeta....nema baš izravno što se smije što ne....glavno je da ti upisani predmeti odgovaraju broju bodova položenih predmeta....možda bi jedna od eliminacija bila da saznaš koji su predmeti na trećoj teži, pa upišes za početak one lakse (ja nisam po bolonji pa ti sad ne znam)....ali ovak, kad dođes na faks i kupis te formulare, ispuni ono osnovno (znači ništa u indeks-da nebi bilo križanja) i u referadu samo pitaš da li je u redu ;) posebno se to odnosi ako morate birati između izbornih predmeta jer ima određeni broj koliko se prima za svaki....

mislim da praksu ne upisuješ....

a cijela zbrka je svima kad se nađu pred upis....a budemo preživjeli i te dane i izdržali trenutak borbe ''što, kako, di, zašto'' ;)

a možda će netko biti ispred u istoj situciji kao i ti i znati sve...
 

ivana_7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zvala sam ja danas u referadu i kažu da upisi traju sve dok ne prođu dekanski.nisu mi rekli točan datum.negdje očito do 25.10. eto tako.:rolleyes:
 

Ivy

Admin
ooo pa onda nema frke
to je dobra vijest
lijepo od njih kaj imaju razumjevanja
jer ono pismeni moze biti npr16 a usmeni 25 pa ti vidi kako ces stici sve to obaviti
mislim meni nije frka ali drugima....
 

Petrica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Upisi za izvanredne studente

bokić ljudi
da li netko od vas zna, barem netko tko se češće mota po faksu, kad su upisi za izvanredne studente?
 

jelena121

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma ja sam danas pokusavala dobiti referadu ali naravno da se nitko ne javlja...koliko sam ja cula do kraja 10.mj.su upisi za sve
 

*Lana*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upisi za izvanredne studente

što postoje posebno upisi za izvanredne studente???
ma ne, ja mislim da se mi upisujemo kad i redovni, znači do 25. 10. ako su informacije sa foruma točne!
tko zna bolje nek me ispravi jer niti ja sad više nisam sigurna

:confused:joj koja zbrka s tim upisima:confused:
 

Adriana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Upisi za izvanredne studente

Teta u referadi je rekla do 25.10 za izvanredne valjda se to odnosi i na redovne,za izvanredne je sigurno do tad.
 

mya_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
što nije da izvanredni mogu upisati god do kraja 11 ali mogu polagati ispite do 25.10?
 

Ivy

Admin
kada sam prvo procitala pitanje prvo mi je na pamet pao tvoj odgovor
odnosno kraj 11 mj
s polozenim ispitima na dekanskom

mozda je bio ispravan
neka netko potvrdi
 

Ivy

Admin
kako mislis
kako se tocno upisuje za izvanredne

procedura je ista kao i zaredovne
koliko ja znam ti ne placas a sada bi platila ako je pitanje za tebe
3600 kn
godina traje dvije godine
odes u skriptarnicu i kupis paire za upis izvanredno te i te godine
ispuni platis i to je to
Mirjana te upise
 

Ivy

Admin
stvar je ovakva bezobzira kada su upisi
ispiti koji vrijede za upis su oni koji su polozeni na dekanskom
nazalost
znaci bez obzira dali ste redovni ili izvanredni
gledaju se samo ispiti polozeni zakljucno sa dekanskim

drago mi je kaj sam ti mogla pomoci makar i s losim vijestima
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
koliko bi se plaćao pad godine za izvanredne a koliko parcijala, ako netko zna? i ako upisujem pad godine, dal mi se u indeks upisuje i neki ispit s više godine (ko i za parcijalu - pa da bude 60 ects) ili ne???
 

Ivy

Admin
opet napominjem da za izvanredne jedna godina vrijedi dvije godine

ako upisujes pad upisujes samo one ispite koji su u toj godini bez obzira na 60 bodova(nazalost)
pad godine se placa isto koliko i godina mislim oko 3000 ili 3500kn
parcijala pola od toga

znaci ako upisujes pad ne upisuje ti se niti njedan ispit iz vise godinie(osim ako upisujes pacijalu ali to je druga stvar)
nadam se da sam bila od korist;)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks