AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Diplomski rad

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kak izabrat temu -.- jel sami biramo ili nam mentor predlaže popis mogućih tema?ista stvar što se tiče literature,jel nam mentor da neki popis ili... molim nekog da odgovori.
sve ti to ovisi kod koga izabereš temu, neki sami ponude papir na kojem piše popis tema, a kod nekih kažeš o čemu bi volio pisat pa sami nekim dogovorom dođeš s mentorom na željenu temu, isto ti je s literaturom, neki sami daju popis literature, a drugi samo smjernice gdje možeš nabaviti :wink5:
 

mani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej ekipa, dal netko ima iskustva (ili je čuo od rugih) sa prof.Koprićem kao mentora?
 

muzaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li prof Širolu mozemo uzeti iz trgovackog ?
Mislim da se iz trg moze nac neka ok tema i puno pisati o tome?
Imate kakva iskustva, savjete? Hvala
 

maricaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
imam pitanje i jako san zbunjena,naime ostao mi je još jedan ispit koji mislin rješiti u 9 mjesecu,dali je prekasno sad izabrati mentora i da mi odobre temu tako da mogu pisati rad preko ljeta i obraniti diplomski u 9 mjesecu?? bila bih jako zahvalna jer stvarno mi je stiska s vremenom i nean pojma do kojeg datuma radi referada i dali će mi tema stići biti odobrena...hvala unaprijed:)
 

ivana99

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam prošli tjedan bila kod prof. na konzultacijama i rekao je da su konzultacije službeno završene kad su završena predavanja. Tako da probaj ulovit mentora sad dok još traju ispiti da ti potpiše onaj obrazac za temu koji moraš odnijet u referadu što prije, jer ti referada radi do 12.7., a najmanje tjedan dana treba pročelniku da ti odobri temu. I provjeri si u referadi dali je tvoja tema dostupna, da ne bi imala oko tog problema. pozz!
 

maricaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dali je netko pisao diplomski možda ili izabrao za mentora profesora Gardaševića iz osnova ustavnog prava??
 

macak

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je netko imao diplomski kod prof. Ofak? Kakva je? Da li puno traži? Iskustva please
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imam pitanje za one kojima je ostao samo diplomski za 9 mj i koji su mislili diplomirati sada a saznali su za 3.godinu!! da li su svi odlučili da će upisati 3.godinu i šta onda sa tim diplomskim sto trebaju braniti? Da li ima neodlucnih u vezi toga diplomirati ili upisati 3.godinu? ili sam samo ja u tom problemu!? ://
 

ivana99

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Meni je za 9. mjesec ostao jedan ispit i diplomski.. poprilično sam zbunjena oko ove treće godine, budući da sam prijavila diplomski i kao trebala bi ga obraniti, a ako ga obranim neću moći redovno upisati treću godinu..:S ne znam da li mi koji smo prijavili diplomski, možemo ga nekako odjaviti ili moramo diplomirati pa tek onda upisati tu treću... nadam se da će napokon objaviti neke informacije na stranici...
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne vjerujem da ce takve sve detalje objavljivati..i ja sam vec dogovorila obranu u 9.mjesecu kod prof.tereze,ali neznam da li se mozda taj isti diplomski moze ostaviti i upisati 3.godinu ili sta.. :// a uostalom zanimalo me da li ima netko tko zeli diplomirati i NE upisivati dalje?
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li tko zna kako izgleda obrana! kako se treba obuci,sto ponijeti,sto treba nauciti,sto pitaju i kakav poklon i kome se treba kupiti?
 

ch_smile

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li tko zna kako izgleda obrana! kako se treba obuci,sto ponijeti,sto treba nauciti,sto pitaju i kakav poklon i kome se treba kupiti?
hej, ja sam obukla ono u čemu sam se osjećala ugodno, ništa svečano a ni sad neš obično...ponesi svakako svoj rad da si ponoviš dok čekaš, nisam nikakav poklon kupovala, mislim da to nije praksa kod Bonačića jer nije ni zahtijevao tvrdi uvez...a o ostalome, što pitaju i kako, to ti sve ovisi od profesora. mene je Bonačić pitao, odnosno rekao mi je nek u 10 min ispričam što sam pisala u radu. tako da, sretno ;)
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi, molim pomoć... Kakav ste uvez imali za diplomski?! To je univerzalno na faxu ili ovisi od predmeta odnosno mentora. Meni je rekla profa da za referadu trebam spiralni a za tri primjerka koja dofuram na obranu obični uvez?? Kaj je obicni uvez tipa knjiga?
 

koni

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Žena u referadi mi je rekla da nije baš dobro što sam k njoj za arhivu donjela diplomski u običnom fasciklu( prozirna prednja strana , a u boji stražnja) ali ok. No, da za komisiju moram imati spiralni uvez I DA NE TREBA NIKAVA KOŽA I TAKVE GLUPOSTI.
Mentorica mi je isto rekla da ne kompliciram da može nešto obično.
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudi, molim pomoć... Kakav ste uvez imali za diplomski?! To je univerzalno na faxu ili ovisi od predmeta odnosno mentora. Meni je rekla profa da za referadu trebam spiralni a za tri primjerka koja dofuram na obranu obični uvez?? Kaj je obicni uvez tipa knjiga?
meni je mentorica rekla da napravim pet primjeraka u spiralnom uvezu, jedan za referadu, jedan za mene i tri za članove komisije i u referadi nije bilo problema! :awesome:
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala na odgovorima...ja sam dobila i fo da u 5 min cu rec o cemu sam pisala... S obzirom da na drugim faxevima tu lrezentaciju moraju napraviti u power pointu ... Mi to ne trebamo ili?!
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala na odgovorima...ja sam dobila i fo da u 5 min cu rec o cemu sam pisala... S obzirom da na drugim faxevima tu lrezentaciju moraju napraviti u power pointu ... Mi to ne trebamo ili?!
ja to nisam trebao, sad to ovisi o mentoru, ali sumnjam da i jedan profesor traži prezentaciju u power pointu, najbolje da pitaš mentora putem e-maila!
 

maricaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kako izabrati temu za diplomski ?? Ja zaista neznam otkuda bi krenula ...znam da je mozda glupo pitanje ali di je najbolje potraziti internet,literatura ??
 

ivana99

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Najbolje ti je smislit iz kojeg predmeta i neku temu o kojoj imaš što pisati, a zatim na stranici od NSB-a potražiti opciju pitaj knjižničara ili tako nešto poslat im temu i za par dana ti pošalju popis literature na mail...tak sam bar ja tražila...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks